Maleńczuk chamsko atakuje PiS. Powiedział co ma zamiar zrobić

Udostępnij:

Wybory prezydenckie 2020: Maciej Maleńczuk zaatakował ponownie PiS i oznajmił otwarcie, że myśli o emigracji. To jednak nie wszystko, co na temat rządu Prawa i Sprawiedliwości powiedział znany polski wokalista.

Przed nami druga tura wyborów prezydenckich. Od samego początku rozpoczęcia wyścigu o urząd głowy państwa trzeba przyznać, że zarówno środowisko Rafała Trzaskowskiego, jak i również Andrzeja Dudy bardzo mocno zaangażowało się w batalię o jeden z najważniejszych urzędów w kraju. Obie strony zdają sobie sprawę, że 12 lipca dojdzie do podjęcia bardzo ważnej decyzji przez milony Polaków.

Maciej Maleńczuk atakuje PiS

Maciej Maleńczuk nie od dziś deklaruje, że za obecną władzą w Polsce po prostu nie przepada. W ostatnim wywiadzie podkreślił to bardzo dosadnie. Muzyk stwierdził bowiem, że aktualnego obozu władzy po prostu nienawidzi. Dodał także, że na poważnie myśli o emigracji z Polski.

– Reparacje od Niemiec, jak to jest możliwe po 70 latach? Nikt wcześniej tego nie próbował robić? Im się wydaje że oni dostaną złotówkę? O ile dostaną, to ochłap, którym się podzielą pod stolikiem. To są rzeczy, o których trzeba zapomnieć. To jakby ktoś miał mieć do mnie pretensje, że moja mama była w PZPR – powiedział sympatyk „totalnej opozycji”.

Maleńczuk dodał także, że:

Nienawidzę PiSu i wszystkiego co oni robią. Dla mnie to jest dwulicowość. Gdyby oni byli szczerzy w tym, mógłbym to przyjąć. Ale im hipokryzja się wylewa uszami. Jak widzę Pana Gowina, który mówi, że co prawda był nieszczęśliwy, ale zagłosował i tak dalej, to jest kipiąca hipokryzja stwierdził Maleńczuk.

Wybory prezydenckie 2020: Maciej Maleńczuk zaatakował ponownie PiS i oznajmił otwarcie, że myśli o emigracji. Ponownie przesadził?
Wybory prezydenckie 2020: Maciej Maleńczuk zaatakował ponownie PiS i oznajmił otwarcie, że myśli o emigracji. Ponownie przesadził?

Źródło: ProPolski

Polecamy także:

Ania z „Rolnik szuka żony” odsłoniła bardzo wiele! Pozwala sobie na coraz więcej

Ogromna zmiana właśnie weszła w życie! Dotyczy wszystkich Polaków

Była żona Wiśniewskiego przechodzi przez koszmar. Tak źle jeszcze nie było

, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *