Cejrowski opublikował bardzo mocne nagranie. Powiedział na kogo NIE głosować

Udostępnij:

Wybory prezydenckie 2020: Wojciech Cejrowski na swoich kanałach społecznościowych na portalu Instagram oraz Facebook pokazał swój stosunek względem Rafała Trzaskowskiego. Znany podróżnik oraz jednocześnie także publicysta nagrał film, który następnie opublikował w internecie. Na sam start widać, że dziennikarz z pewnością nie zagłosuje na jednego z kandydatów na urząd prezydenta. Chodzi tu o Rafała Trzaskowskiego.

Wybory prezydenckie 2020: Wojciech Cejrowski na swoich kanałach społecznościowych na portalu Instagram oraz Facebook pokazał swój stosunek względem Rafała Trzaskowskiego

Wojciech Cejrowski od dawna zabiegał o to, aby Konferencja poparła oficjalnie Andrzeja Dude wzamian za pewne zaproponowane ustępstwa. Na to jednak nie zgodziła się rada liderów ugrupowania, która odmówiła poparcia kogokolwiek. W tej sytuacji Wojciech Cejrowski postanowił opublikować bardzo mocny, a zarazem wymowny film, na którym dał do zrozumienia, że Rafał Trzaskowski nie może liczyć na jego głos.

Na filmie zatytułowanym “Cejrowski w kiblu” znany podróżnik sięga do brudnego sedesu i wyjmuje z niego kartkę z napisem Trzaskowski. Następnie spuszcza wodę, a na opadającej desce widać wymowny napis “nie wybierajcie śmieci”. Nagranie podróżnika w bardzo szybkim tempie obiegło internet.

Wybory prezydenckie 2020: Wojciech Cejrowski na swoich kanałach społecznościowych na portalu Instagram oraz Facebook względem Rafała Trzaskowskiego.
Wybory prezydenckie 2020: Wojciech Cejrowski na swoich kanałach społecznościowych na portalu Instagram oraz Facebook względem Rafała Trzaskowskiego.

Źródło: Facebook

Polecamy także:

Ania z „Rolnik szuka żony” odsłoniła bardzo wiele! Pozwala sobie na coraz więcej

Ogromna zmiana właśnie weszła w życie! Dotyczy wszystkich Polaków

Była żona Wiśniewskiego przechodzi przez koszmar. Tak źle jeszcze nie było

, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *