Szokująca wizja Jackowskiego. Czeka nas katastrofa

Udostępnij:

Krzysztof Jackowski, znany jasnowidz z Człuchowa wypowiedział się niedawno na temat swojej wizji, w której był świadkiem III WŚ, czy grozi nam światowa wojna?

Krzysztof Jackowski to osoba, która jest bardzo mocno poważana w pewnych kręgach. Z jego usług korzystają między innymi policja oraz liczne grono osób prywatnych.

Jackowski słynie przede wszystkim z pomocy w odnajdywaniu osób. Mimo wszystko co pewien czas wypowiada się również na temat swoich przypuszczeń w kwestiach społecznych i politycznych. Tak było i tym razem.

Krzysztof Jackowski, znany jasnowidz z Człuchowa i III Wojna Światowa

Z pewnością w Polsce i na świecie nie brakuje osób, które od lat obawiają się wybuchu światowego konfliktu zbrojnego. Bez wątpienia w takich sytuacjach największe obawy mogą budzić głośne nieporozumienia między światowymi mocarstwami.

Przez ostatnie lata wydarzyło się ich wiele, lecz na całe szczęście jak do tej pory nie byliśmy ich bezpośrednimi uczestnikami w bezpośredni sposób. Niestety ta sytuacja już niedługo może ulec radykalnej zmianie. Taki wniosek można wysnuć choćby z ostatnich słów jasnowidza – Krzysztofa Jackowskiego. Czy stoimy u progu wojny?

Nie ulega dla mnie wątpliwości, że obecna sytuacja to jest przygotowanie do działań wojennych. To ma się wydarzyć – mówiłem o tym już kilka lat wcześniej – w rejonie Bliskiego Wschodu. Uważam, że Iran jest poważnie zagrożony i uważam, że Iran już teraz jest w jakiś sposób atakowany. Obawiam się także, że nasz kraj może być punktem pewnego desantu, który będzie służył obcej armii do pewnych działań na odległość

 – ocenia jasnowidz z Człuchowa.

Miejmy nadzieję, że w tej sprawie znany jasnowidz się po prostu myli.

Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa wypowiedział się niedawno na temat swojej wizji, w której był świadkiem III WŚ, czy grozi nam światowa wojna?
Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa wypowiedział się niedawno na temat swojej wizji, w której był świadkiem III WŚ, czy grozi nam światowa wojna?

Źródło: Super Express

Polecamy także:

Ania z „Rolnik szuka żony” odsłoniła bardzo wiele! Pozwala sobie na coraz więcej

Ogromna zmiana właśnie weszła w życie! Dotyczy wszystkich Polaków

Była żona Wiśniewskiego przechodzi przez koszmar. Tak źle jeszcze nie było

,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *