Brawo! Pazura ripostuje Stuhra za atak na swoją wiarę. To trzeba zobaczyć

Udostępnij:

Cezary Pazura pewien czas temu odpowiedział na zarzut,  który postawił mu Jerzy Stuhr w związku z akcją “Różaniec do granic”, w której to aktor znany z takich filmów jak “Kariera Nikosia Dyzmy” oraz “Psy III. W imię zasad” brał niedawno udział.

Stuhr senior,  który uchodzi za autorytet w dziedzinie aktorstwa zarzucił między innymi Pazurze walkę z Islamem. W tej sytuacji Cezary Pazura postanowił prędko sprostować słowa starszego kolegi.

Cezary Pazura kontra Jerzy Stuhr

Cezary Pazura niedawno brał udział w akcji “Różaniec do granic”. Niestety jego zaangażowanie w tę inicjatywę nie wszystkim przypadło do gustu. W tym gronie znalazł się między innymi Jerzy Stuhr,  który na łamach “Gazety Krakowskiej” postanowił to wyrazić.

„Jeżeli chociaż jeden głos w modlitwie owego Różańca do Granic był z intencją, że jest to modlitwa przeciwko islamizacji (a mój kolega Cezary Pazura mówił sam, że on będzie się modlił, żeby islamu w Polsce nie było) – to taki różaniec jest bluźnierstwem”. – mówił Stuhr.

Na odpowiedź Cezarego Pazury nie trzeba było długo czekać.

 W ostatnim wydaniu “Gazety Krakowskiej” na str. 24 w felietonie pana prof. Jerzego Stuhra, przeczytałem między innymi:
“…jeżeli chociaż jeden głos w modlitwie owego różańca do granic był z intencją, że jest to modlitwa przeciwko islamizacji(a mój kolega Cezary Pazura mówił sam, że on będzie się modlił, żeby islamu w Polsce nie było)-to taki różaniec jest bluźnierstwem”.

Kochany Profesorze! Śpieszę zatem z wyjaśnieniem. Nigdy z moich ust nie padło tak idiotyczne zdanie. Zgadzam się z Panem, że modlitwa nie może być skierowana przeciwko komuś, albo czemuś. Proszę zatem Pana Profesora o nie rozpowszechnianie podobnych bzdur i krzywdzących moją wrażliwość i inteligencję słów. W dodatku na łamach tak szacownego pisma. Nie wypada Panu Profesorowi…

Ścielę się do nóg!
Dozgonny fan- Czarek Pazura.

Cezary Pazura pewien czas temu odpowiedział na zarzut,  który postawił mu Jerzy Sthur w związku z akcją "Różaniec do granic"
Cezary Pazura pewien czas temu odpowiedział na zarzut, który postawił mu Jerzy Sthur w związku z akcją “Różaniec do granic”

Źródło: Telewizja Republika

Polecamy także:

Ania z „Rolnik szuka żony” odsłoniła bardzo wiele! Pozwala sobie na coraz więcej

Ogromna zmiana właśnie weszła w życie! Dotyczy wszystkich Polaków

Polecamy także:

Była żona Wiśniewskiego przechodzi przez koszmar. Tak źle jeszcze nie było

, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *