Wpadka w TVN. Dziennikarka nie wiedziała, że jest już na żywo

Udostępnij:

Dziennikarka TVN 24 zaliczyła wpadkę na wizji, Anna Seremak-Frątczak nie zorientowała się, że od pewnego czasu znajduje się na wizji. W internecie padają teraz pytania, czy był to zabieg zamierzony dla rozluźnienia atmosfery, czy może po prostu realizator nie zdążył poinformować prowadzącej o fakcie wejścia na żywo na antenę.

Przy tej okazji internauci postanowili przypomnieć inną wielką wpadkę telewizji, kiedy to jeszcze redaktorem wydania “Faktów TVN” był Kamil Durczok.

Dziennikarka TVN 24 zaliczyła wpadkę na wizji, Anna Seremak-Frątczak nie zorientowała się, że jest na wizji

Stacja TVN przez pewien czas słynęła z licznych wpadek i niedociągnięć. Do dziś wiele osób może pamiętać relacje TVN podczas kryzysu w Europie wywołanego napływem nielegalnych imigrantów z krajów bliskiego wschodu oraz Afryki Północnej na greckiej wyspie Lesbos.

Wówczas to obraz z kamer komercyjnej stacji wyraźnie mijał się z tym, co chciał werbalnie przedstawić reporter telewizji. Wcześniej olbrzymią kompromitację stacja zaliczyła za sprawą Kamila Durczoka i jego monologu wygłoszonego do “rurka”. Dziś do powtórki było bardzo blisko.

— Przyłapali mnie Państwo, bo gotowa jeszcze nie byłam. Ale już jestem, przepraszam powiedziała zdezorientowana dziennikarka TVN.

W tej sytuacji nie brakowało przede wszystkim odniesień do sytuacji związanej z Kamilem Durczokiem skrzed kilku lat.

— Rurku? E, to dobrze, że mnie słuchasz… kto odpowiada za to, jak tu wygląda w tym studiu? Tak… Nie wkwiaj mnie, dobrze? Od dwóch dni jest tak upiolony stół tutaj, że tylko, dlatego że zlikwidowaliśmy ten jeany przerywnik, który jedzie z góry to jeszcze się to jakoś kwa uchowało i ludzie tego nie widzą. Żeby ktoś ruszył dsko po prostu i to wyczyścił. A jak tu będzie gno leżało na stole to je też pokażesz, czy będziesz protestował? Rurku, to nie jest coś wymyślić, dobra? Trzeba po prostu… powiedzieć Wolanowi, że ma załatwić tak, żeby tu kwa się ktoś pojawił i to wyczyścił. Albo jakiemukolwiek innemu facetowi, który się poczuwa – no minimum odpowiedzialności, co pokazujemy 4 milionom ludzi przed telewizorem. Ujany farbą, czy nie wiem czym k*wa… 

— mówił na wizji dziennikarz.

Dziennikarka TVN 24 zaliczyła wpadkę na wizji, Anna Seremak-Frątczak nie zorientowała się, że od pewnego czasu znajduje się na wizji.
Dziennikarka TVN 24 zaliczyła wpadkę na wizji, Anna Seremak-Frątczak nie zorientowała się, że od pewnego czasu znajduje się na wizji.

Źródło: Twitter

Polecamy także:

Ania z „Rolnik szuka żony” odsłoniła bardzo wiele! Pozwala sobie na coraz więcej

Ogromna zmiana właśnie weszła w życie! Dotyczy wszystkich Polaków

Była żona Wiśniewskiego przechodzi przez koszmar. Tak źle jeszcze nie było

,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *