Skandal na konferencji PKW! Gdy TVN zadało pytanie wszyscy zdębieli. Przeszli samych siebie!

Udostępnij:

Wybory prezydenckie 2020: Andrzej Duda wygrywa z Rafałem Trzaskowskim w II turze wyborów prezydenckich. Kandydat z poparciem Prawa i Sprawiedliwości zwiększył swoją przewagę nad aktualnym włodarzem stolicy kraju.

W tej sytuacji urzędujący prezydent zostaje drugą w historii głową państwa, która obejmuje swój urząd na drugą kadencję.

Mimo wszystko w środowiskach opozycyjnych nie brakuje wciąż wiary w zmianę tego rezultatu. Olbrzymi wyraz tego dały przede wszystkim media sympatyzujące z opozycją.

Andrzej Duda wygrywa z Rafałem Trzaskowskim w II turze wyborów prezydenckich

Wybory prezydenckie już za nami. Państwowa Komisja Wyborcza podała wyniki z 99.93 proc. komisji wyborczych. Na tej podstawie wynika jasno, że urzędujący prezydent przez noc powiększył swoją przewagę nad kandydatem Koalicji Obywatelskiej.

Pierwsze wyniki Exit Poll wskazywały na minimalną wygraną PAD. Dziś nad ranem przewaga sięgała już niecałych 3 proc. na korzyści urzędującego prezydenta. Z tym wyraźnie nie mogą się pogodzić opozycyjne media na czele z TVN. Wyraz tego dał dziennikarz stacji podczas oficjalnej konferencji prasowej PKW.

Pierwsze pytania TVN24 do przewodniczącego PKW na porannej konferencji brzmiało: Czego spodziewa się teraz PKW, czy będzie dużo protestów wyborczych, bo były nieprawidłowości, czy są już jakieś wytyczne dot. protestów wyborczych, czy osoby za granicą muszą dostarczyć osobiście protesty wyborcze? Narracja już ustalona.

czytamy na stronie “Nagroda Złotego Goebbelsa.

Wybory prezydenckie 2020: Andrzej Duda wygrywa z Rafałem Trzaskowskim w II turze wyborów prezydenckich. Kandydat z poparciem Prawa i Sprawiedliwości...
Wybory prezydenckie 2020: Andrzej Duda wygrywa z Rafałem Trzaskowskim w II turze wyborów prezydenckich. Kandydat z poparciem Prawa i Sprawiedliwości…

Źródło: Facebook

Polecamy także:

Ania z „Rolnik szuka żony” odsłoniła bardzo wiele! Pozwala sobie na coraz więcej

Ogromna zmiana właśnie weszła w życie! Dotyczy wszystkich Polaków

Polecamy także:

Była żona Wiśniewskiego przechodzi przez koszmar. Tak źle jeszcze nie było

, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *