Obrzydliwe! Wyborca Trzaskowskiego chciał upokorzyć Jarosława Kaczyńskiego podczas głosowania

Udostępnij:

Wybory prezydenckie 2020: Jarosław Kaczyński podczas oddawania głosu został zaatakowany przez jednego ze swoich politycznych przeciwników. Tą osobą był mężczyzna ubrany w przyłbice, za którą miał przyklejony wizerunek prezesa Prawa i Sprawiedliwości.

To jednak nie wszystko,  co mogło wzbudzić kontrowersje. Do całej sytuacji doszło w jednym z lokali wyborczych na Żoliborzu, gdzie były premier udał się w celu oddania głosu.

Polecamy również: Wpadka w TVN. Dziennikarka nie wiedziała, że jest już na żywo

Jarosław Kaczyński zaatakowany przez przeciwnika

Jarosław Kaczyński udał się wczoraj do jednego z lokali na Żoliborzu. Na miejscu byłego szefa rady ministrów spotkała niecodzienna sytuacja. Chodzi dokładnie o mężczyznę, który stanął na przeciw szefa Prawa i Sprawiedliwości.

Przebieraniec ubrany w przyłbicę, do której miał naklejone zdjęcie prezesa PiS stanął obok urny. Na dodatek na białej koszulce miał napis “zło śmiechem zwyciężaj”. Z kolei z przodu na koszulce znajdowała się karykatura Jarosława Kaczyńskiego. W całej sytuacji nie doszło żadnych wymian zdań.

Polecamy także: Maleńczuk chamsko atakuje PiS. Powiedział co ma zamiar zrobić

Mężczyzna stanął obok Jarosława Kaczyńskiego,  a następnie włożył swój głos do wyborczej urny. Zdarzenie zostało uwiecznione przez fotoreporterów oraz kamery telewizyjne i stała się jednym z głównych tematów dyskusyjnych w sieci.

Polecamy również: Szokujące słowa Tuska o szczepieniach! Kolejny atak na prezydenta i PiS

Wybory prezydenckie 2020: Jarosław Kaczyński podczas oddawania głosu został zaatakowany przez jednego ze swoich politycznych przeciwników.
Wybory prezydenckie 2020: Jarosław Kaczyński podczas oddawania głosu został zaatakowany przez jednego ze swoich politycznych przeciwników.

Źródło: Twitter

Polecamy także:

Ania z „Rolnik szuka żony” odsłoniła bardzo wiele! Pozwala sobie na coraz więcej

Ogromna zmiana właśnie weszła w życie! Dotyczy wszystkich Polaków

Polecamy także:

Także Była żona Wiśniewskiego przechodzi przez koszmar. Tak źle jeszcze nie było

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *