Jackowski ostrzega. Sierpień może nas poważnie zaskoczyć

Udostępnij:

Krzysztof Jackowski,  jasnowidz z Człuchowa zdradził swoją najnowszą wizję na temat tego,  co nam wszystkim już niedługo przyniesie sierpień.

Polecamy także: Gretkowska tym razem przesadziła! Chamsko i obrzydliwy atak na Kingę Dudę

Krzysztof Jackowski od lat zdradza opinii publicznej swoje wizję. Mimo wszystko największą popularność przyniosło mu odnajdywanie osób zaginionych. To właśnie z tego typu kategorii spraw słynie najbardziej. Z jego usług oprócz osób prywatnych korzysta również polska policja. Mimo, że jasnowidz nie zawsze przewidzi pewne rezultaty z przyszłości, to i tak może pochwalić się bardzo dobrą opinią w społeczeństwie.

Krzysztof Jackowski: Co nam przyniesie sierpień?

Połowa lipca już praktycznie za nami. Wiele Polaków szykuję się już na sierpień,  który ma być zdecydowanie lepszym miesiącem na wypoczynek. Czy tak rzeczywiście będzie? Na ten temat wypowiedział się jasnowidz z Człuchowa – Krzysztof Jackowski.

Polecamy również: Tusk ostro zaatakował PiS i wyborców. Tym razem mocno przesadził

Moim zdaniem będą to brzydkie wakacje. Pogoda będzie kapryśna, często będzie padał deszcz, choć będą się również zdarzały momenty, kiedy zrobi się naprawdę gorąco”

dodał na łamach Super Expressu.

Czytaj też: Niemiecka minister w siedzibie PO? Szokujące doniesienia

Tego lata jeszcze może dojść do sytuacji, jeżeli chodzi o pogodę, że przez kilka dni tak intensywnie będzie padać, że się zdarzy duża lokalna powódź. Przez kilkudniowe deszcze. Takie mam wrażenie”

– ostrzegł na swoim kanale YouTube znany w całym kraju jasnowidz z Człuchowa.

Krzysztof Jackowski,  jasnowidz z Człuchowa zdradził swoją najnowszą wizję na temat tego,  co nam wszystkim już niedługo przyniesie sierpień.
Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa zdradził swoją najnowszą wizję na temat tego, co nam wszystkim już niedługo przyniesie sierpień.

Źródło: Super Express

Polecamy także:

Agata Duda nie wytrzymała. Dała mocną ripostę dziennikarzowi Gazety Wyborczej

Kwaśniewski bezczelnie atakuje Jarosława Kaczyńskiego. Ostra przesada

Opozycja w dzikim szale! Wskazali winnego porażki Trzaskowskiego. To koniec PO?

,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *