Żenada i wstyd! Izabela Scorupco atakuje Andrzeja Dudę i jego wyborców

Udostępnij:

Izabella Scorupco w bardzo negatywnym tonie wypowiedziała się na temat prezydenta, ponieważ jej zdaniem Andrzej Duda uważa środowisko LGBT za ideologię,  a nie za ludzi.

Scorupco od lat mieszka w Stanach Zjednoczonych, gdzie próbowała zrobić zawrotną karierę. Niestety jej rozmach w realizacji tego celu w ostatnich latach zdecydowanie opadł. Teraz aktorka postanowiła o sobie przypomnieć za pośrednictwem mediów społecznościowych. To właśnie tam skomentowała wybór Andrzeja Dudy na drugą kadencję.

Polecamy także: Tomasz Lis upokorzony przez Krystynę Pawłowicz. To trzeba zobaczyć

Izabela Scorupco ostro na temat prezydenta  – czym Andrzej Duda podpadł znanej aktorce?

Wybory prezydenckie już za nami. Minimalne zwycięstwo nad Rafałem Trzaskowskim odniósł Andrzej Duda. Niestety wybór kandydata Prawa i Sprawiedliwości na urząd prezydenta Polski nie wszystkim przypadł do gustu. Do tego grona zalicza się między innymi Izabella Scorupco znana z roli Heleny w filmie “Ogniem i mieczem”. Aktorka zamieściła post na portalu Instagram,  gdzie bardzo negatywnie odniosła się do aktualnej głowy państwa.

Znany aktor znieważył prezydenta Dudę. „Co ten napompowany bufon pi****li”

Znana aktorka tłumaczy swoim obserwatorom, że Andrzej Duda reprezentuje partię, która uważa, że „LGBT to nie ludzie, a ideologia”. Na dodatek Scorupco piszę, że 13 polskich gmin uznaje się za „strefy wolne od LGBT”. „Serce mi się kraje, że także w moim rodzinnym Białymstoku protestujący przeciw LGBT+ rzucali kamieniami, cegłami i fajerwerkami w niewinnych uczestników marszy”

– pisze gwiazda “Ogniem i mieczem”.

Izabela Scorupco nie jest jedyną gwiazdą, której wybór Andrzeja Dudy po prostu się nie podoba. Wcześniej swój brak aprobaty dla wyboru milionów Polaków okazali również Maja Ostaszewska,  Maciej Maleńczuk oraz Julia Wieniawa.

Izabella Scorupco w bardzo negatywnym tonie wypowiedziała się na temat prezydenta, ponieważ jej zdaniem Andrzej Duda uważa środowisko LGBT za ideologię
Izabella Scorupco w bardzo negatywnym tonie wypowiedziała się na temat prezydenta, ponieważ jej zdaniem Andrzej Duda uważa środowisko LGBT za ideologię

Źródło: Instagram

Polecamy również:

Lech Wałęsa także koncertowo ośmieszony! Przyłapany na kolejnym kłamstwie

Prezes Orlenu punktuje polityków KO na ich własnej konferencji. To trzeba zobaczyć!

Kaczyński zapowiedział koniec dla TVN, Onetu i Faktu? Mocne słowa

Polecamy także:

Piękne słowa Victora Orbana o Andrzeju Dudzie. To usłyszał cały świat

Kinga Duda upokorzona przez celebrytów. Obrzydliwy atak na córkę prezydenta!

,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *