Piotr Kraśko odchodzi z DDTVN? Stacja podjęła decyzję, jest oświadczenie

Udostępnij:

Piotr Kraśko – były prezenter TVP, a od niedawna dziennikarz TVN odchodzi z “Dzień dobry TVN”. W tej sprawie stacja wydała specjalne oświadczenie. Wynika z niego, że już niedługo były korespondent telewizji publicznej z USA stanie się jednym z prowadzących faktów TVN.

Powodem takich zmian w komercyjnej telewizji jest niedawne odejście Justyny Pochanke po 19 latach pracy. Teraz to właśnie Piotr Kraśko ma wypełnić lukę po jej nagłym odejściu z ekranu. Czy sobie poradzi w nowej/starej roli?

Polecamy także: Tomasz Lis całkiem odleciał! Nie uwierzysz jaki szokujący wniosek wysnuł

Piotr Kraśko – były prezenter TVP, a od niedawna dziennikarz TVN odchodzi z “Dzień dobry TVN”

Justyna Pochanke odchodzi z TVN po 19 latach pracy. Wielu długoletnich widzów komercyjnej stacji kojarzy ją niczym ikone TVN. Teraz już wiadomo, że w dotychczasowych obowiązkach zastąpi ją Piotr Kraśko – były prezenter i korespondent TVP, a do niedawna także prowadzący Dzień dobry TVN.

Nie planowałam tego, ale takie nieplanowane decyzje są najuczciwsze. A to jest moja decyzja

napisała Justyna Pochanke.

Piotr Kraśko dołącza do zespołu „Faktów” TVN i TVN24. W związku z nowymi obowiązkami będzie musiał ograniczyć aktywności w innych redakcjach. Redakcja „Dzień Dobry TVN” pracuje w tej chwili w trybie wakacyjnym. O składzie zespołu prowadzących nasz program śniadaniowy poinformujemy również przed rozpoczęciem nowego sezonu

padają informacje od dziennikarki Katarzyny Issat.

Piotr Kraśko - były prezenter TVP, a od niedawna dziennikarz TVN odchodzi z "Dzień dobry TVN". Co teraz będzie robić znany prezenter?
Piotr Kraśko – były prezenter TVP, a od niedawna dziennikarz TVN odchodzi z “Dzień dobry TVN”. Co teraz będzie robić znany prezenter?

Źródło: wp

Polecamy także:


Tomasz Lis upokorzony przez Krystynę Pawłowicz. To trzeba zobaczyć

Znany aktor znieważył prezydenta Dudę. „Co ten napompowany bufon pi****li”

Polecamy także:

Żona pogrążyła Lecha Wałęsę. Teraz cała Polska wie

, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *