Znany dziennikarz TVN wpadł w szał! Nie może się pogodzić z wynikami wyborów. Puściły mu nerwy

Udostępnij:

Wybory prezydenckie 2020: Dziennikarz stacji TVN – Marcin Meller zamieścił na portalu Twitter bardzo emocjonalny wpis na temat niedawnych wyborów prezydenckich. Dziennikarz już od dawna nie kryje się ze swoimi politycznymi preferencjami.

Nie ma zatem w tym nic dziwnego,  że ostatni rezultat święta demokracji w Polsce mógł mu bardzo głęboko nie przypaść do gustu. Popularny dziennikarz swoje rozgoryczenie postanowił dosadnie wyrazić w mediach społecznościowych.

Czytaj też: Uwaga! Pilne ostrzeżenie dla tej części Polski. Skutki mogą być katastrofalne

Marcin Meller załamany po wyborach prezydenckich

Marcin Meller w mediach społecznościowych nie krył swojego rozgoryczenia z powodu wyników wyborów prezydenckich. Dziennikarz zwrócił uwagę na duży wpływ w kampanii ze strony telewizji publicznej.

— Teraz, jak słyszę o niesamowitej mobilizacji, fantastycznej walce z całym aparatem państwa i nieograniczonymi funduszami przeciwnika,
zajumanymi z publicznej kasy, kiedy dobrzy ludzie mówią o wyniku ponad możliwości, i tak, o obronionym p***dolonym honorze, to mam ochotę komuś w mordę strzelić. Spoko, tak naprawdę jestem pacyfistą, w dodatku osłabionym po chorobie

pisze Meller.

Zobacz również: Szumowski ujawnił ilu tak naprawdę jest zarażonych w Polsce. Liczba przeraża

— Poczucie łomotu było wręcz obezwładniające. A było tak blisko! Ej, kolego, wcale nie było blisko, prawie pół miliona głosów to nie jest żadne blisko. W***dol to w***rdol, ogarnij się 

dodał.

Dziennikarz odniósł się także do TVP i Jacka Kurskiego.

— Ludzie TVP ze stanu wojennego, sam Jerzy Urban, mogliby buty czyścić Kurskiemu i jego szemranemu towarzystwu 

podsumował.

Wybory prezydenckie 2020: Dziennikarz stacji TVN - Marcin Meller zamieścił na portalu Twitter bardzo emocjonalny wpis na temat niedawnych wyborów.
Wybory prezydenckie 2020: Dziennikarz stacji TVN – Marcin Meller zamieścił na portalu Twitter bardzo emocjonalny wpis na temat niedawnych wyborów.

Źródło: Facebook

Polecamy także:

Minister nie ma żadnych wątpliwości. Wiadomo co z przywróceniem reżimu

Została gwiazdą jako dziecko. Nie uwierzysz jak teraz wygląda!

Polska: Odnaleziono ludzkie szczątki. To prawdopodobnie zaginiona…

,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *