Nachodzi koniec PiS? Jackowski nie pozostawia złudzeń

Udostępnij:

Krzysztof Jackowski, znany jasnowidz z Człuchowa w jednej z ostatnich wizji wyznał, że rząd PiS czekają bardzo trudne czasy. Z relacji znanego i cenionego jasnowidza wynika między innymi, że najprawdopodobniej władza Prawa i Sprawiedliwości może nie doczekać ustawowego końca aktualnej kadencji sejmu.

Czy w tej sytuacji czekają nas wszystkich przyspieszone wybory? Co w takiej sytuacji może wpłynąć na rozbicie aktualnego rządu Prawa i Sprawiedliwości?

Czytaj też: USA oskarżają Rosję o testowanie broni kosmicznej. „Gwiezdne wojny przestają być fikcją

Krzysztof Jackowski, znany jasnowidz z Człuchowa: PiS czekają trudne czasy?

Krzysztof Jackowski to jeden z najbardziej popularnych polskich jasnowidzów. Z jego usług oprócz osób prywatnych korzysta także Polska Policja. Prócz spraw kryminalnych Jackowski miewa również wizję na temat związane ze sprawami społecznymi i politycznymi. Tak było nnidawno, a wizja jasnowidza dotyczyła przyszłości Prawa i Sprawiedliwości. Czyżby czekały nas przyspieszone wybory?

— To moje poczucie, zaraz w dzień wyborczy, wtedy nie miało sensu. Z perspektywy dzisiejszego czasu, druga kadencja dla PiS-u może być bardzo, bardzo krucha. Bo dzieją się bardzo dziwne rzeczy w naszym kraju 

powiedział Jackowski.

— Ja się obawiam jeszcze jednej rzeczy. Wybory prezydenckie — coraz bardziej to wygląda na totalną amatorszczyznę. Zastanówmy się, ten rząd, nie wiedzieć czemu, cały czas ma prawo zwołać stan wyjątkowy. Dzieją się takie rzeczy, żeby ten stan wyjątkowy wprowadzać. Nie mówię tych słów bez kozery 

dodał jasnowidz.

Krzysztof Jackowski, znany jasnowidz z Człuchowa w jednej z ostatnich wizji wyznał, że rząd PiS czekają bardzo trudne czasy.
Krzysztof Jackowski, znany jasnowidz z Człuchowa w jednej z ostatnich wizji wyznał, że rząd PiS czekają bardzo trudne czasy.

Źródło: 4mens

Polecamy także:

Brytyjski tabloid oskarża księcia Karola. Czy doniesienia o nieślubnym dziecku są prawdziwe?

Oto dlaczego nigdy nie złapano Mengele. Szokujące fakty o „Aniele Śmierci”

Polecamy także:

Wieniawa tym zdjęciem powaliła na kolana męską część fanów. Panowie, lepiej usiądźcie

,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *