Obrzydliwe i nikczemne słowa Czarzastego! Jak on śmie tak mówić?

Udostępnij:

Konwencja Stambulska i jej wypowiedzenie to najnowszy temat polityczny w naszym kraju. Na jej temat wypowiedział się między innymi Włodzimierz Czarzasty, lider SLD. Jego zdaniem taki ruch ze strony obozu władzy może doprowadzić w dalszej perspektywie do bardzo niepożądanych skutków.

Z kolei z drugiego krańca stołu dyskusji na ten temat padają komentarze, iż wypowiedzenie konwencji jest konieczne z powodu między innymi jej ideologicznego zabarwienia. Jaki będzie tego ostateczny rezultat?

Czytaj też: USA oskarżają Rosję o testowanie broni kosmicznej. „Gwiezdne wojny przestają być fikcją

Konwencja Stambulska i jej wypowiedzenie

Konwencja Stambulska to temat, który jako pierwsza w dyskursie politycznym poruszyła Konfederacja. Z kolei dziś na temat jej wypowiedzenie głos zabrał lider SLD i Lewicy – Włodzimierz Czarzasty.

Każdego dnia jest 250 przypadków zgłaszania przemocy domowej. Zgłaszane jest to, bo konwencja stambulska mówi o tym, że powinien być prowadzony monitoring takich przestępstw. Gdy się ją wypowie, to monitoring nie będzie prowadzony

mówi lider SLD.

Stawiam tezę, że kto jest za gwałtem, biciem, za pozwoleniem na zastraszanie i stosowanie przemocy domowej, jest za tym, by wycofać konwencję stambulską, a kto temu się sprzeciwia jest za tym, by jej nie ruszać

podkreślał.

Konwencja Stambulska i jej wypowiedzenie to najnowszy temat polityczny. Na jej temat wypowiedział się między innymi Włodzimierz Czarzasty, lider SLD.
Konwencja Stambulska i jej wypowiedzenie to najnowszy temat polityczny. Na jej temat wypowiedział się między innymi Włodzimierz Czarzasty, lider SLD.

Źródło: wPolityce

Polecamy także:

Brytyjski tabloid oskarża księcia Karola. Czy doniesienia o nieślubnym dziecku są prawdziwe?

Oto dlaczego nigdy nie złapano Mengele. Szokujące fakty o „Aniele Śmierci”

Wieniawa tym zdjęciem powaliła na kolana męską część fanów. Panowie, lepiej usiądźcie

,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *