Paskudny atak celebrytów na Kościół. To dlatego nie ochrzczą dziecka

Udostępnij:

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan w czerwcu przywitali na świecie swojego synka Henia,  lecz niestety teraz zdaniem części opinii publicznej ten fakt został przez parę celebrytów wykorzystany do ataku na kościół katolicki.

Małgorzata Rozenek-Majdan i jej trzeci mąż  – Radosław Majdan od pewnego czasu bardzo mocno starali się o to, aby mieć potomka. Ta sztuka udała im się w zasadzie w ostatniej chwili. Teraz popularna para wypowiedziała się na temat możliwości chrztu Henia. Niestety użyte słowa przez część opinii publicznej mogła zostać odebrane jako atak na kościół.

Polecamy także: Awantura w Sejmie. Marszałek Witek dała lekcję Scheuring-Wielgus. Mocne!

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan kontra kościół

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan od dawna starali się o wspólnego potomka. Ich cel ostatecznie został osiągnięty,  a niecałe dwa miesiące temu na świat przyszedł ich syn Heniu. Niestety w ostatnich dniach to właśnie najmłodszy z synów gwiazdy TVN stał się obiektem skandalu. Chodzi dokładnie o słowa Radosława Majdana,  który podkreślił dosadnie,  że nie ma zamiaru podać do chrztu syna. Były piłkarz argumentował to ostatnią aferą pedofilką w kościele oraz mieszkaniem się kk do polityki.

Polecamy także: Beata Mazurek koncertowo “zgasiła” Gasiuk-Pihowicz. To trzeba zobaczyć!

Nie myślimy o chrzcie. Za dużo rzeczy dzieje się w kościele, takich, które nam się nie podobają. Na razie nie chcemy i nie będziemy chrzcić naszego syna. Myślę, że Kościół powinien zająć się wiarą, nie polityką. Myślę, że te całe sytuacje pedofilskie też nie wpływają dobrze na wizerunek Kościoła. Pewnie też to, że nie akceptują metody in-vitro, więc nie będę wysyłał syna do środowiska, które nie akceptuje tej metodywyznał w rozmowie z JastrząbPost były bramkarz reprezentacji Polski.

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan w czerwcu przywitali na świecie swojego synka Henia,  lecz niestety teraz zdaniem części opinii publicznej ten...
Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan w czerwcu przywitali na świecie swojego synka Henia, lecz niestety teraz zdaniem części opinii publicznej ten…

Źródło: Plotek

Polecamy także:

Brytyjski tabloid oskarża księcia Karola. Czy doniesienia o nieślubnym dziecku są prawdziwe?

Oto dlaczego nigdy nie złapano Mengele. Szokujące fakty o „Aniele Śmierci”

Wieniawa tym zdjęciem powaliła na kolana męską część fanów. Panowie, lepiej usiądźcie

,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *