Musieli przerwać pogrzeb! Z trumny dochodziły przerażające dźwięki. Zajrzeli do środka…

Udostępnij:

Niesamowita historia z Buenos Aires, przerwano pogrzeb, gdy z trumny zaczęły dochodzić dziwne dźwięki, żałobnicy byli przerażeni, zażądano badania ciała.

Niesamowita historia, która wydarzyła się podczas ceremonii pogrzebowej w Buenos Aires w Argentynie, nadaje się na scenariusz filmowy. Pogrzeb musiał zostać nagle przerwany, gdy z trumny zaczęły… dochodzić dziwne dźwięki. Wszyscy zgromadzeni na pogrzebie żałobnicy byli całkowicie przerażeni tą sytuacją, wszyscy byli święcie przekonani, że kobieta w trumnie byłą martwa. Tak więc jaka była przyczyna przeraźliwych dźwięków jakie dochodziły z wnętrza trumny?

Czytaj też: Gwiazda serialu „Ranczo” drastycznie schudła. Nie uwierzysz jak wygląda teraz

Buenos Aires, przerwano pogrzeb, z trumny dochodziły dziwne dźwięki, żałobnicy byli przerażeni

Podczas konduktu żałobnego, który zmierzał na miejsce pochówku, nagle z wnętrza niesionej trumny zaczęły dobiegać przerażające odgłosy. Przypomniały one drapanie w drewno, a także jęki. Przerażona rodzina „zmarłej” momentalnie przerwała ceremonię pogrzebową i zażądała zabrania denatki do szpitala na badania, chcieli mieć namacalny dowód, że faktycznie nie żyje.

Zobacz również: Zaskakujące wieści o Kindze Dudzie! Tego nikt się nie spodziewał

Na prośbę rodziny kierowca z firmy pogrzebowej udał się z ciałem ponoć zmarłej kobiety do najbliższego szpitala. Rodzina domagała się, żeby zbadali ją lekarze. Podejrzewano, że mogło dojść do fatalnej pomyłki i 65-latkę błędnie uznano za zmarłą.

Jednak po szczegółowych badaniach lekarze wykluczyli jakąkolwiek pomyłkę i potwierdzili, że kobieta nie żyje przynajmniej od 24 godzin. Tak więc skąd dziwne dźwięki dochodzące z wnętrza trumny?

>>>CZYTAJ DALEJ<<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *