Zadali Gatesowi pytanie o szczepionki i chipy. Jego odpowiedź nie pozostawia złudzeń

Udostępnij:

Epidemia koronawirusa: Miliarder Bill Gates wydał oficjalne oświadczenie, w którym stwierdza, że jego szczepionka na COVID-19 nie ma ukrytych w niej chipów. Wiele osób zarzuca mu, że chce wykorzystać własnie do tego celu produkowaną przez jego koncern szczepionkę.

Bill Gates był zmuszony w jednym z ostatnich wywiadów, wydać oficjalne oświadczenie, że szczepionka nad którą naukowcy pracują w należących do miliardera laboratoriach nie będzie zawierała żadnych microchipów.

W mediach i wśród części społeczeństwa podły ostatnio zarzuty w stronę właściciele Microsoftu, że chce wykorzystać pandemię koronawirusa i szczepionkę na niego do masowego zachipowania ludności na ziemi.

Czytaj też: To miało pozostać tajemnicą! Ludzi kroili żywcem i wyjmowali narządy, to nie było najgorsze… (wideo)

Epidemia koronawirusa: Bill Gates wydał oficjalne oświadczenie, jego szczepionka na COVID-19 nie ma chipów

Lobby anty-szczepionkowe, a także anty-chipowe zarzuca miliarderowi, że chce zbić fortunę na tragedii milionów ludzi na świecie. Do tego celu ma posłużyć mu szczepionka, która jest właśnie opracowywana w laboratoriach firm Gatesa. Uważają oni, że właściciel, między innymi firmy Microsoft, chce umieścić w szczepionce specjalny microchip.

A także kontrolować społeczeństwo przez jego wstrzyknięcie do organizmów obywateli. Jednak na pytanie poco miałby to uczynić ludzie związani z anty-szczepionkowym i anty-chipowym lobby milczą. Nie umieją udzielić jednoznacznej odpowiedzi.

Zobacz również: Musieli przerwać pogrzeb! Z trumny dochodziły przerażające dźwięki. Zajrzeli do środka…

Bill Gates o szczepionce na COVID-19

Bill Gates traci chyba już cierpliwość w związku z ciągłymi zarzutami wysuwanymi w stronę jego osoby. W jednym z ostatnich wywiadów dla telewizji CBS News, stwierdził, że….

>>>CZYTAJ DALEJ<<<

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *