Janda zaatakowała prezydenta. Szokujące słowa aktorki

Udostępnij:

Wybory prezydenckie 2020: Krystyna Janda zaatakowała prezydenta na portalu Facebook. Znana aktorka już od dawna słynie z tego, że za środowiskiem i politykami Prawa i Sprawiedliwości po prostu nie przepada. Tak również było na samym początku bieżącego tygodnia. Janda udostępniła jeden z postów anty-pisowskiej strony.

Publikacja odnosiła się do powyborczej wizyty Andrzeja Dudy na Jasnej Górze. Zdjęcie wywołało w pewnych kręgach spore kontrowersje. W tej sytuacji swoje przysłowiowe pięć groszy od siebie postanowiła dołożyć znana aktorka.

Polecamy również: Obrzydliwe i nikczemne słowa Czarzastego! Jak on śmie tak mówić?

Wybory prezydenckie 2020: Krystyna Janda zaatakowała prezydenta na portalu Facebook.

Krystyna Janda zdecydowanie nie może się pogodzić z kolejną przegraną wyborczą swojego ulubionego politycznego środowiska. W tej sytuacji aktorka postanowiła kontynuować festiwal ataków na głowę państwa. Tym razem Krystyna Janda udostępniła grafikę z modlącym się na Jasnej Górze Andrzejem Dudą.

Pluj, kłam, oczerniaj, odbieraj godność a potem udawaj przykładnego katolika. Jak ja się taka postawą brzydzę. – napisała aktorka.

Na jej słowa bardzo szybko postanowiła zareagować europoseł Prawa i Sprawiedliwości – Beata Mazurek.

Polecamy także: Nachodzi koniec PiS? Jackowski nie pozostawia złudzeń

Ten ich wszechobecny język pogardy. Przegrywają wybory za wyborami nie potrafiąc wyciągnąć wniosków. Za grosz szacunku i kultury. Ewidentnie lubią tarzać się w błocie. Mam wrażenie, że pani Janda uwielbia rolę błazna” napisała europoseł z ramienia Prawa i Sprawiedliwości .

Wybory prezydenckie 2020: Krystyna Janda zaatakowała prezydenta na portalu Facebook. Znana aktorka już od dawna słynie z tego, że za środowiskiem PiS.
Wybory prezydenckie 2020: Krystyna Janda zaatakowała prezydenta na portalu Facebook. Znana aktorka już od dawna słynie z tego, że za środowiskiem PiS.

Źródło: Facebook

Polecamy także:

Polska we łzach. Nie żyje legenda polskiego rocka

Poważne zarzuty dla Trzaskowskiego. To także jego koniec? Trafi za kratki?

Polecamy również:

Zadali Gatesowi pytanie także o szczepionki i chipy. Jego odpowiedź nie pozostawia złudzeń

,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *