Tarczyński punktuje Budkę w TVP. Padły mocne słowa!

Udostępnij:

Dominik Tarczyński w TVP Info w programie “#Jedziemy” odniósł się do ostatniej wypowiedzi przewodniczącego PO – Borysa Budki w Katowicach. Lider największej partii opozycyjnej na Śląsku wypowiedział się na temat Telewizji Polskiej oraz jej prezesa Jacka Kurskiego, który niedawno wrócił na dawne stanowisko.

Z ust Budki miały paść bardzo daleko idące słowa dotyczące posiadania polskiego obywatelstwa przez szefa TVP. W tej sytuacji głos postanowił zabrać europoseł Prawa i Sprawiedliwości.

Polecamy także: Nachodzi koniec PiS? Jackowski nie pozostawia złudzeń

Dominik Tarczyński w TVP Info w programie “#Jedziemy” ostro o słowach Borysa Budki

Dominik Tarczyński był gościem programu “#Jedziemy” w TVP Info. Aktualny europoseł Prawa i Sprawiedliwości odniósł się w rozmowie z Michałem Rachoniem do ostatnich słów Borysa Budki w Katowicach. Szef PO miał tam stwierdzić między innymi, że po dojściu do władzy odbierze obywatelstwo Jackowski Kurskiemu. Tarczyński skomentował również rezultaty osiągnięte przez PO w siedmiu ostatnich wyborach.

Obwinianie wszystkich dookoła, tylko nie siebie za kolejną, siódmą porażkę… Przypomnę, przegrali tylko dlatego, że Polacy ich nie chcą, po prostu, Polacy panie Budka was nie chcą w swojej większości, w tym najważniejszym akcie demokracji, jakim są wybory

mówił, podkreślając, że PO jest dziś w Polsce partią mniejszości.

Tarczyński dodał także:

PO nadal uważa, że jest jedynym podmiotem, który ma monopol na władzę, a w demokracji nikt nie ma monopolu na władzę, powinien służyć, a oni dalej nie rozumieją, że polityka to służba, a nie źródło zarobkowania

oceniał.

Polecamy również: Obrzydliwe i nikczemne słowa Czarzastego! Jak on śmie tak mówić?

Dominik Tarczyński w TVP Info w programie "#Jedziemy" odniósł się do ostatniej wypowiedzi przewodniczącego PO - Borysa Budki w Katowicach.
Dominik Tarczyński w TVP Info w programie “#Jedziemy” odniósł się do ostatniej wypowiedzi przewodniczącego PO – Borysa Budki w Katowicach.

Źródło: TVP

Polecamy także:

Polska we łzach. Nie żyje legenda polskiego rocka

Poważne zarzuty dla Trzaskowskiego. To jego koniec? Trafi za kratki?

Polecamy także:

Zadali Gatesowi pytanie o szczepionki i chipy. Jego odpowiedź nie pozostawia złudzeń

, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *