Weronika przespała się z nowo poznanym facetem. Rano usłyszała od niego przykre słowa…

Udostępnij:

Weronika przekonała się na własnej skórze, że łatwa dziewczyna ma w życiu trudno. to dla wszystkich kobiet ku przestrodze, nie popełniajcie jej błędu.

Każde miejsce jest wystarczająco dobre, by spotkać tego kogoś z kim spędzi się resztę życia. Impreza jest jedną z takich okazji. Weronika myślała, że poznała właściwego mężczyznę i ta znajomość może przerodzić się w coś więcej. Niestety bardzo się pomyliła…

Mężczyzna, z którym spędziła noc wykorzystał jej naiwność i nie chciał mieć z nią więcej do czynienia. Koleżanka powiedziała jej, że zasłużyła na to, skoro tak łatwo dała się zaciągnąć do łóżka.

Czytaj też: Pilny apel Ministerstwa Zdrowia. Sytuacja jest poważna. Dotyczy wszystkich Polaków

Weronika napisała list, w którym zwierza się ze swoich dylematów. Być może będzie on przestrogą dla innych podobnych jej kobiet.

Łatwa dziewczyna może mieć trudniej

„Zacznę od początku, abyście nie pomyśleli, że jestem kobietą lekkich obyczajów…” Zawsze dobrze się uczyłam. Do tej pory miałam tylko jednego chłopaka na pierwszym roku studiów. Nigdy nie chodziłam na imprezy i nie miałam tak zwanych jednodniowych randek. Jednak gdy po kilku latach związku mój chłopak powiedział, że odchodzi, ponieważ zakochał się w innej, pomyślałam, że wyjście dobrze mi zrobi.

Już na początku spodobał mi się pewien uroczy blondyn, który także był mną zainteresowany. Podszedł do mnie i wdaliśmy się w rozmowę. Mijały godziny, a my cały czas gawędziliśmy zamiast tańczyć czy pić alkohol.

Zobacz również: Wszyscy nie żyją, wśród ofiar polityk. Polsat przekazał wstrząsające informacje (zdjęcia)

Po chwili zorientowałam się, że jedziemy taksówką do niego do domu, co wdawało mi się na początku bardzo dziwne, ale z drugiej strony stwierdziłam, że raz kozie śmierć i warto odpiąć wrotki byle tylko nie za mocno. W czasie drogi on zapewniał mnie, że z nikim tak mu się nie rozmawiało od dawna jak ze mną. Zaskakiwał mnie tym, że czytał mi prawie w myślach i miałam nadzieję, że być może coś z tego wypali. W końcu nigdy czegoś takiego nie przeżyłam, a z nim czułam się od razu tak cudownie, że aż sama byłam w szoku!

Dojechaliśmy do niego i okazało się, że jego współlokatora nie ma. Zrobiliśmy sobie jeszcze kawę i gadaliśmy do 9:00 rano! Położyliśmy się spać i nawet nie myślałam o tym, że do czegoś dojdzie, ale naprawdę coś zaiskrzyło i uprawialiśmy miłość.

Wielkie rozczarowanie

Dla mnie to było niesamowite przeżycie, ponieważ czułam, że coś może mnie z tym człowiekiem połączyć, a on całował mnie w czoło, głaskał mnie po włosach i mówił, że dawno nie spotkał takiej kobiety. Po wszystkim usnęliśmy. Koło 13 obudziło mnie jego szarpanie za ramię. Odwróciłam się i pomyślałam naiwnie, że zrobił mi śniadanie, ale on nie takie miał zamiary wobec mnie. Rzucił do mnie chamskie:

„Dobra mała….

>>>CZYTAJ DALEJ<<<

Źródło: Facebook

Polecamy także:

Szumowski także nie pozostawił wątpliwości. Podjęto decyzję o nowych ograniczeniach

Odnaleźli opuszczony autokar pełen związanych siatek. Otworzyli jedną i wszystkich zmroziło

Polecamy także:

Szokujące odkrycie w Auschwitz. To było w dziecięcych bucikach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *