Młynarska działa na szkodę Polski! Nie uwierzysz co wygaduje

Udostępnij:

Paulina Młynarska atakuje PiS i namawia do wyjazdu osoby LGBT z Polski. Aktorka nie pierwszy raz zdecydowała się na atak wymierzony w stronę rządu Prawa i Sprawiedliwości.

Nie od dziś wiadomo,  że Młynarska zdecydowanie zwolenniczką aktualnej władzy po prostu nie jest. W ostatnim czasie na fali kontrowersji wywołanych przez środowiska LGBT postanowiła zabrać głos. Tym razem aktorka namawia młodych ludzi do tego, aby uczyli się języków i wyjeżdżali z Polski.

Zobacz również: Wszyscy nie żyją, wśród ofiar polityk. Polsat przekazał wstrząsające informacje (zdjęcia)

Paulina Młynarska atakuje PiS

Paulina Młynarska ponownie zdecydowała się uderzyć w rząd. Artystka apeluję w mediach społecznościowych do osób LGBT, aby Ci rozważyły wyjazd z Polski.

Czytaj też: Pilny apel Ministerstwa Zdrowia. Sytuacja jest poważna. Dotyczy wszystkich Polaków

Nigdy nie sądziłam, że to napiszę! Przyjaciele, zwłaszcza młodzi LGBTQ+! Każdego dnia myślę o Was. Jeżeli to tylko możliwe, uczcie się języków, aplikujcie do pracy, do szkoły, piszcie do fundacji i innych organizacji pomagających w starcie za granicą i rozważcie wyjazd z Polski”

namawia lewicowa aktywistka.

Młynarska dodała także:

Polska obecnie jest jak toksyczna, totalnie dysfunkcjonalna rodzina, zarządzana przez niepoczytalnego, niezrównoważonego dziada, który terroryzuje i napuszcza na siebie jej członków. Wam wyznaczył rolę kozła ofiarnego, życie w traumie, zmarnowanie życia

atakuję Młynarska.

Paulina Młynarska atakuje PiS i namawia do wyjazdu osoby LGBT z Polski. Aktorka nie pierwszy raz zdecydowała na atak wymierzony w stronę rządu.
Paulina Młynarska atakuje PiS i namawia do wyjazdu osoby LGBT z Polski. Aktorka nie pierwszy raz zdecydowała na atak wymierzony w stronę rządu.

Źródło: Facebook

Polecamy także:

Szumowski nie pozostawił wątpliwości. Podjęto decyzję o nowych ograniczeniach

Odnaleźli opuszczony autokar pełen związanych siatek. Otworzyli jedną i wszystkich zmroziło

Polecamy także:

Szokujące odkrycie także w Auschwitz. To było w dziecięcych bucikach

,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *