Woźniak-Starak przechodzi przez koszmar! Najpierw śmierć męża, a teraz to

Udostępnij:

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęła wszystkimi, teraz okazuje się, że jego rodzina nadal ma kłopoty, sprawa cały czas się toczy, co na to Agnieszka Woźniak-Starak?

Już niedługo, mianowicie 18 sierpnia minie rok odkąd zginął znany producent filmowy i milioner Piotr Woźniak-Starak. Informacja o jego wypadku, a później utonięciu wprawiła w osłupienie cały kraj. Jego rodzina, a także żona, dziennikarka TVN Agnieszka Woźniak-Starak pogrążyła się w całkowitej żałobie. Kobieta wycofała się całkowicie z życia publicznego, a także zrezygnowała z pracy w telewizji. Dopiero na początku tego roku zdecydowała się na powrót do mediów i prowadzi swoją autorską audycję w Newonce Radio.

Czytaj też: Dziennikarka Polsatu ostro do aktywisty LGBT. Puściły jej nerwy

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka: Jego rodzina ma kłopoty, co na to Agnieszka Woźniak-Starak?

Rodzina, wraz z żoną zdecydowali, że chcą pochować Piotra Woźniaka-Starak na terenie ich posiadłości, co według polskiego prawa jest nielegalne. Pogrzeby można organizować tylko w przeznaczonych do tego miejscach, a pochówek musi odbyć się na wyznaczonym terenie, czyli cmentarzu parafialnym, bądź komunalnym.

Zobacz również: Wstrząsające informacje o pandemii. Nie mają co do tego wątpliwości

Od czasu pogrzebu Piotra nadal toczy się postępowanie w sądzie w tej sprawie. Mimo, że rodzina przeniosła już ciało producenta na jeden z cmentarzy w Warszawie, to cały czas może mieć kłopoty, czy Agnieszka Woźniak-Starak też będzie musiała ponieść konsekwencje?

Sprawa sądowa ma odbyć się 4 sierpnia bieżącego roku i nie będzie dostępna dla mediów, ani widowni. Na salę rozpraw wejść będą mogły tylko strony postępowania. Z pewnością ani rodzina zmarłego, ani Agnieszka nie spodziewali się, że będą się z nią borykać, niemal rok po śmierci Piotra.

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

Nieuleczalna choroba zmieniła Boczka z „Kiepskich”. Nigdy tak nie wyglądał

Polacy wstrzymali oddech. Szumowski zapowiedział radykalne działania. Już w tym tygodniu

Miała 6 lat, gdy matka sprzedała ją pedofilom. „Gwałcili mnie na zmianę, gdy protestowałam pokazywali ciała martwych dziewczynek”…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *