Glińskiemu puściły nerwy! Potraktował Gajosa jak uczniaka

Udostępnij:

Wczoraj Janusz Gajos kontra Beata Mazurek, a dziś po stronie europoseł Prawa i Sprawiedliwości dołączył minister kultury – Piotr Gliński. Wicepremier postanowił również zareagować po słowach, które niedawno wypowiedział znany aktor na temat prezesa Prawa i Sprawiedliwości.

Zachowanie aktorka zostało bardzo negatywnie odebrane przez część polskiej opinii publicznej. Na dodatek nie zapowiada się, aby Janusz Gajos miał zamiar przepraszać za swoje słowa. W tej sytuacji sytuacja się zaognia.

Czytaj też: Dziennikarka Polsatu ostro do aktywisty LGBT. Puściły jej nerwy

Janusz Gajos kontra minister Piotr Gliński

Od początku tygodnia spora część opinii publicznej żyje słowami Janusza Gajosa na temat prezesa Prawa i Sprawiedliwości. W tej sytuacji w pierwszej kolejności zareagowała europoseł Prawa i Sprawiedliwości – Beata Mazurek. Z kolei we wtorek kilka słów do Janusza Gajosa skierował Piotr Gliński.

Mały człowiek jednym ruchem ręki podzielił nasz kraj i nas samych na dwie części. To jest zbrodnia – stwierdził aktor. – Tak powstawało to, co później nazwano hitleryzmem. To takie ordynarne wskazywanie jedną ręką. Jest ci źle? Powiem ci dlaczego: bo ten cię okrada. To straszne, ale działa. Logika, od której włos się jeży na głowie 

mówił Gajos.

Na te słowa zareagował minister Piotr Gliński.

Zobacz również: Wstrząsające informacje o pandemii. Nie mają co do tego wątpliwości

Dobry aktor nie jest świętą krową. Nie możemy się godzić na takie obelgi w życiu publicznym. Niech Pan Janusz Gajos sobie przypomni, kto rozpoczął przemysł pogardy, wymierzony w Prezydenta, który nadał mu tytuł profesorski…

napisał na Twitterze minister Piotr Gliński.

Wczoraj Janusz Gajos kontra Beata Mazurek, a dziś po stronie europoseł Prawa i Sprawiedliwości dołączył minister kultury - Piotr Gliński.
Wczoraj Janusz Gajos kontra Beata Mazurek, a dziś po stronie europoseł Prawa i Sprawiedliwości dołączył minister kultury – Piotr Gliński.

Źródło: 4mens

Polecamy także:

Nieuleczalna choroba zmieniła Boczka z „Kiepskich”. Nigdy tak nie wyglądał

Polacy wstrzymali oddech. Szumowski zapowiedział radykalne działania. Już w tym tygodniu

Miała 6 lat, gdy matka sprzedała ją pedofilom. „Gwałcili mnie na zmianę, gdy protestowałam pokazywali ciała martwych dziewczynek”…

,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *