Szok! Aktywista LGBT zaatakował dziennikarza. Naraził go na zakażenie

Udostępnij:

Aktywistka podczas ostatniej manifestacji środowisk LGBT w Warszawie opluła dziennikarza Pyta.pl, którym był Mikołaj “Jaok” Janusz.

Internauci w tej sytuacji zwracali uwagę , że taki czyn w normalnych okolicznościach byłby niedopuszczalny i skandaliczny, a co dopiero podczas pandemii koronawirusa, gdzie zagrożenie poważnego zakażenia jest zdecydowanie wyższe niż normalnie. Na ten temat głos zabrało wielu polityków i działaczy prawicowych przy całkowitej bierności środowisk lewicowych.

Czytaj też: Oto pełna lista obostrzeń! Nie o wszystkich powiedzieli podczas konferencji

Aktywistka opluła dziennikarza Pyta.pl, którym był Mikołaj “Jaok” Janusz

Pod koniec zeszłego tygodnia policja zatrzymała i osadziła w areszcie na okres dwóch miesięcy Michała Sz. “Margota”. Wcześniej mężczyzna miał być objęty wyłącznie dozorem policyjnym oraz był zobowiązany do wpłaty poręczenia w wysokości siedmiu tysięcy złotych.

Ostatecznie ta decyzja sądu została zmieniona po pozytywnym odwołaniu prokuratury. Zatrzymanie Michała Sz. wywołało falę protestów środowisk skrajnej lewicy na ulicach polskich miast.

Na jednej z manifestacji znaleźli się między innymi dziennikarze Pyta.pl. W tradycyjny dla siebie sposób pytali oni o pobudki, z powodu których manifestacji zdecydowali się na wyrażenie swojego sprzeciwu.

Niestety mimo haseł o tolerancji , szacunku i miłości nie zabrakło również agresywnych ataków działaczy LGBT. Przekonał się o tym na własnej skórze Mikołaj “Jaok” Janusz. Reporter został opluty przez jednego z uczestników manifestacji.

Zobacz również: Połowa Polski objęta pomarańczową strefą! Ostrzeżenie dla wszystkich. Zostańcie w domu

Pani z hasłem „miłuj bliźniego” w akcji 🙂 hipokryzja level masterpytał na Twitterze Mikołaj Janusz.

Aktywistka podczas ostatniej manifestacji środowisk LGBT w Warszawie opluła dziennikarza Pyta.pl, którym był Mikołaj "Jaok" Janusz.
Aktywistka podczas ostatniej manifestacji środowisk LGBT w Warszawie opluła dziennikarza Pyta.pl, którym był Mikołaj “Jaok” Janusz.

Źródło: Twitter

Polecamy także:

Gąsiewska także zrzuciła ciuchy! Sporo odsłoniła

Kinga duda ujawniła prawdę… I to w dniu zaprzysiężenia!

Polecamy także:

Porażające wieści o Staraku! Chcieli to ukryć?

,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *