Przerażający zamach jeszcze w tym roku. Jackowski ostrzega

Udostępnij:

Krzysztof Jackowski – znany jasnowidz z Człuchowa w swojej ostatniej wizji przedstawionej na portalu YouTube stwierdził, że czekają nas ostatnie chwile spokoju. Tym razem jasnowidz z Człuchowa poinformował swoich fanów o zamachu, który jego zdaniem bardzo poważnie wstrząśnie całym światem.

Skala tego zdarzenia ma być tak wielka, że całkowicie zaburzy dotychczasowy ład i pokój na ziemi. Jackowski podkreśla, że przewidywane przez niego zdarzenie ma nastąpić jeszcze w tym roku. Czy to będzie za zamach?

Zobacz również: Koszmar Wojciechowskiej! Została okrutnie wykorzystana. Będzie wojna

Krzysztof Jackowski – znany jasnowidz z Człuchowa przewiduje zamach

Krzysztof Jackowski to jeden z najbardziej popularnych polskich jasnowidzów. Jego popularność podbiła przede wszystkim współpraca z polską policją w sprawach dotyczących tajemniczych zaginięć osób. W tej kategorii spraw Jackowski uchodzi niemalże za specjalistę.

Warto jednak zaznaczyć, że jasnowidz z Człuchowa wypowiada się także na temat wizji dotyczących spraw społecznych i problemów skali globalnej. Tak było i tym razem. Jackowski podczas ostatniego nagrania stwierdził, że w tym roku czeka nas przerażający w skutkach zamach.

Ja uznaję to jako zamach, to na pewno była prowokacja. Będzie jeszcze jedna próba, wydaje mi się, że jeszcze w tym miesiącu. Wcale nie musi ona być w Libanie. Ten czas doceniajcie, czas spokoju, bo czas, który się kończy… Drodzy znacie mnie, od kilku lat zapowiadałem coś, co umiejscowiłem na ten rok. Każdy widzi, co się wokół dzieje. Nie jesteśmy w stanie do końca zrozumieć, co się dzieje. Od momentu, kiedy sprawdziła się moja przepowiednia, którą mówiłem na temat brudnej bomby, od tego momentu jest bliski czas do tego, co będzie nas niepokoiło i czego będziemy się obawiać

podkreślił Krzysztof Jackowski.

Czytaj też: Pilne: Zamieszki na Białorusi. Są ofiary. Dantejskie sceny na ulicach (wideo)

Poważnego wydarzenia, które być może czeka za drzwiami. Obawiam się, że zaczyna spełniać się to, co umiejscowiłem na 2020 rok. Obawiam się, że jest to ostatni czas, z pewnymi zakłóceniami, ale ostatni czas spokoju naszego. To wisi na włosku. To się, obawiam, wydarzy… (…) Rola Polski może być ważna i w pewnym sensie niebezpieczna

wyjaśnia jasnowidz i dodaje:

To jest bliskie… W okresie sierpnia możemy już się czuć niebezpiecznie, druga połowa sierpnia zacznie być już groźna. Potem się uspokoi

podkreślił.

Krzysztof Jackowski - znany jasnowidz z Człuchowa w swojej ostatniej wizji przedstawionej na portalu YouTube stwierdził, że czekają nas ostatnie chwile spokoju.
Krzysztof Jackowski – znany jasnowidz z Człuchowa w swojej ostatniej wizji przedstawionej na portalu YouTube stwierdził, że czekają nas ostatnie chwile spokoju.

Źródło: wp

Polecamy także:

Na „Mamrocie” zbija fortunę! Jej sklep znają wszyscy Polacy. Poznajcie Panią Krysię

Wałęsa wygadał się w TVN o współpracy z SB? Opozycja zamarła (wideo)

To może Cię również zainteresować:

Tak wygląda prawie 20 lat młodsza żona Jackowskiego! Ciężko oderwać wzrok

Dziennikarz TVN także zjechany przez aktywistę LGBT! Nic dziwniejszego już dziś nie zobaczycie (wideo)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *