Ministerstwo Zdrowia wydało pilny komunikat! Dotyczy wszystkich

Udostępnij:

Koronawirus: Ministerstwo zdrowia wystosowało pilny apel, rzecznik Wojciech Andrusiewicz kieruje do Polaków wielką prośbę. Dla naszego dobra powinniśmy jej wysłuchać.

Ministerstwo zdrowia informuje nas codziennie o ilości zachorowań i śmierć spowodowanych przez koronawirus w kraju. Wczoraj nastąpiła w związku z tym pomyłka, podano nieprawdziwą liczbę zachorowań, ministerstwo szybko naprawiło błąd i skorygowało dane, o czym pisaliśmy wcześniej (Tutaj). Teraz rzecznik ministerstwa zdrowia Wojciech Andrusiewicz, w związku z cały czas rosnąca liczba zachorowań na COVID-19 wystosował w imieniu MZ pilny apel. Prośba może być trudna w realizacji, ale dla dobra ogółu społeczeństwa powinniśmy się do niej dostosować.

Czytaj też: Raz tym posmarujesz chleb i już nigdy nie wrócisz do normalnego masła!

Koronawirus: Ministerstwo zdrowia i Wojciech Andrusiewicz wystosowali apel

Mimo, że największe nowe ogniska zachorowań na koronawirusa SARS-Cov-2 notowane są ostatnio w dużych zakładach pracy, gdzie zbiera się pokaźna ilość osób w jednym miejscu. To nie tam leży problem, jak wskazuje ministerstwo zdrowia osoby roznoszące koronawirusa zarażają się najpierw gdzie indziej i roznoszą go później w miejscu pracy. Jako głównego winowajce Andruszkiewicz wskazuje rodzinne imprezy okolicznościowe, a w szczególności wesela.

Zobacz również: Błąd Ministerstwa Zdrowia! Podali nieprawdziwe dane

Jak stwierdza rzecznik MZ Wojciech Andruszkiewicz to wesela są w tym momencie głównym problemem. Ludzie podczas dobrej zabawy, zakrapianej alkoholem często zapominają o obowiązujących ograniczeniach i o tym, że cały czas walczymy z pandemią, która ogarnęła cały świat. Dlatego Andruszkiewicz wystosował gorącą prośbę do wszystkich mieszkańców Polski.

“Powstrzymajmy się od obecności na weselach, jeżeli nie musimy na nich być, jeżeli nie jesteśmy najbliższą rodziną. Żeby później nie stwarzać problemów sobie i innym” – wyznał Andruszkiewicz, powinniśmy apel jaki wystosowało ministerstwo zdrowia wziąć sobie do serca.

Źródło: Pikio

Polecamy także:

Wiele rannych, w tym dzieci. Na miejscu mnóstwo służb, trwa akcja w Polsce. Zdjęcia przerażają

Szokujące odkrycie na temat COVID-19! Te osoby mogą mieć przewagę

Mroczny sekret Miecugowa wyszedł dopiero po jego śmierci. Nikt nie znał prawdy

, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *