Raz tym posmarujesz chleb i już nigdy nie wrócisz do normalnego masła!

Udostępnij:

Smakowe, domowe i zdrowe masła to hit ostatnich sezonów. Wiele z nich można kupić w sklepie jednakże są takie, które przygotujesz tylko w domu. Nie dostaniesz ich nigdzie poza własną kuchnią. Gwarantujemy, że Twoi znajomi będą zachwyceni a przepis będzie się rozchodził jak… to pyszne domowe masło! Przepis na pyszne masło z lubczykiem,zdrowe i pyszne prosto ze skarbnicy przepisów Centrum Zdrowia Świętej Hildegardy. Zapraszamy!

Ważnym w przygotowaniu tego masełka jest to, aby prócz walorów smakowych było po prostu zdrowe. Dlatego warto jest sięgnąć po produkty z półki “eko”. Dlaczego? Ponieważ tylko wtedy mamy gwarancję tego, że szykujemy dobry posiłek, który wbrew powszechnej opinii wcale nie wychodzi droższy od tego przygotowanego z najtańszych nafaszerowanych chemią produktów.

Sekretem tego pysznego masła jest… lubczyk. Roślina, która w historii zielarstwa zapisała się jako zioło dla zakochanych.

Ale dosyć tego gadania, czas na przepis!

Przepis na naturalne masło z lubczykiem domowej roboty

Przepis na pyszne masło z lubczykiem,zdrowe i pyszne prosto ze skarbnicy przepisów Centrum Zdrowia Świętej Hildegardy. Zapraszamy!
Przepis na pyszne masło z lubczykiem,zdrowe i pyszne prosto ze skarbnicy przepisów Centrum Zdrowia Świętej Hildegardy. Zapraszamy!

Składniki:

Przygotowanie:

Do gorącego mleka dodać sól, czosnek, lubczyk. Dobrze wymieszać, następnie dodać masło i znów wymieszać. Uwaga! Ważna jest kolejność dodawania składników.

Smacznego!

Ten i wiele innych przepisów znajdziecie państwo na blogu “Centrum Zdrowia Świętej Hildegardy” —> Kliknij Tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *