Tomasz Lis nie wytrzymał. Mocne słowa o Margot

Udostępnij:

Tomasz Lis wypowiedział się na portalu Twitter na temat Michała Sz znanego głównie jako “Margot”. Dziennikarz tym razem nie krył swojego zażenowania ostatnią postawą aktywisty LGBT. Warto przypomnieć, że chodzi o wpis na profilu „Stop Bzdurom” na Facebooku, gdzie pojawiło się zdjęcie „Margot” z wulgarnym wpisem. W opisie posta atakuje on ministra sprawiedliwości.

„Koledzy z więzienia kazali przekazać, że Ziobro jest je* ch*. Niniejszym to czynię. Do zobaczenia ziomeczki – jeszcze do was wrócę” – napisał działacz LGBT.

Czytaj też: Masz prawo jazdy? Zmiany właśnie nastąpiły. Prezydent podpisał ustawę

Tomasz Lis wypowiedział się na portalu Twitter na temat Michała Sz znanego głównie jako “Margot”

Michał Sz. pseudonim “Margot” to działacz LGBT, który zyskał popularność w lipcu za sprawą swojego ataku na furgonetke organizacji pro-life. Za wspomniany czyn mężczyzna trafił do aresztu, z którego wyszedł w zeszłym tygodniu za sprawą poręczenia. Zaraz po wyjściu aktywista opublikował konwersyjny wpis zatytułowany do ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry.

Koledzy z więzienia kazali przekazać, że Ziobro jest je* ch*. Niniejszym to czynię. Do zobaczenia ziomeczki – jeszcze do was wrócę” – napisał działacz LGBT.

Dziś do sprawy odniósł się redaktor naczelny Newsweeka – Tomasz Lis.

Czytaj też: Masz prawo jazdy? Zmiany właśnie nastąpiły. Prezydent podpisał ustawę

— Mam za sobą rozmowy z ludźmi LGBT przerażonymi wizją tego, że będą utożsamiani z Margot, za sprawą  której wielu pomyśli, że są jakimiś niezrównoważonymi dziwadłami — napisał Lis na Twitterze.

Zobacz również: Minister Zdrowia wydał pilny komunikat. Decyzja obejmie wszystkich Polaków

Tomasz Lis wypowiedział się na portalu Twitter na temat Michała Sz znanego głównie jako "Margot". Dziennikarz tym razem nie krył
Tomasz Lis wypowiedział się na portalu Twitter na temat Michała Sz znanego głównie jako “Margot”. Dziennikarz tym razem nie krył

Źródło: ProPolski

Polecamy także:

Morawiecki również ujawnił dlaczego dzieci wracają do szkół.Oto cała prawda

Kompromitacja także gwiazdy TVN. Lekarz jej wysłuchał i zbladł. To chore!

Ppolecamy również:

Czeka nas drugi lockdown? Główny Inspektor Sanitarny także ujawnił prawdę. Nie pozostawia złudzeń

,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *