Skandaliczne słowa Trzaskowskiego! Oskarża Lecha Kaczyńskiego. Obrzydliwe

Udostępnij:

Warszawa: Rafał Trzaskowski ma olbrzymi problem, którym jest awaria oczyszczalni ścieków “Czajka”. Pod koniec zeszłego tygodnia kraj obiegła informacja o kolejnej awarii oczyszczalni ścieków w Warszawie.

Zanieczyszczenia ponownie zostały spuszczone do Wisły, a już za jej pośrednictwem spłynęły w kierunku Bałtyku. Mogłoby się wydawać, że powtarzające się awarie to ewidentna wina ostatnich władz stolicy. Mimo tego, że PO rządzi w Warszawie od 15 lat, to jako winnego całej sytuacji uważa władze Warszawy z 2005 roku.

Czytaj też: Masz prawo jazdy? Zmiany właśnie nastąpiły. Prezydent podpisał ustawę

Warszawa: Rafał Trzaskowski ma olbrzymi problem, którym jest awaria oczyszczalni ścieków “Czajka”

Rafał Trzaskowski ostatnich dni nie może zaliczyć do udanych. Najpierw lipcowa porażka w wyborach prezydenckich. Następnie niezbyt udany start “Nowej Solidarności”, a teraz kolejna poważna awaria oczyszczalni ścieków “Czajka”. W tej sytuacji włodarz Warszawy próbuje odsunąć na wszystkie sposoby winę od siebie. W komunikacie w mediach społecznościowych stwierdził, że dzisiejsza sytuacja to konsekwencja decyzji podjętych za czasów rządów Lecha Kaczyńskiego w Warszawie.

Usunięcie awarii systemu przesyłowego ścieków do oczyszczalni Czajka jest moim i moich współpracowników absolutnym priorytetem.”napisał Rafał Trzaskowski.

Zobacz również: Minister Zdrowia wydał pilny komunikat. Decyzja obejmie wszystkich Polaków

Nie znamy dokładnych przyczyn awarii, ale wszystko wskazuje na to, że cały projekt tego rurociągu, jego wykonanie i – być może materiały użyte do budowy – były wadliwe. Ze wstępnych informacji wynika bowiem, że do awarii doszło na starym odcinku rur, a nie na tym, który w ubiegłym roku wymieniliśmy. Dziś ponosimy konsekwencje błędnej decyzji, podjętej w 2005 roku – o tym, że nie będzie budowana nowa oczyszczalnia na lewym brzegu Wisły. stwierdził aktualny włodarz stolicy.

Warszawa: Rafał Trzaskowski ma olbrzymi problem, którym jest awaria oczyszczalni ścieków "Czajka". Pod koniec zeszłego tygodnia kraj obiegła informacja o...
Warszawa: Rafał Trzaskowski ma olbrzymi problem, którym jest awaria oczyszczalni ścieków “Czajka”. Pod koniec zeszłego tygodnia kraj obiegła informacja o…

Polecamy także:

Morawiecki ujawnił dlaczego dzieci wracają do szkół.Oto cała prawda

Kompromitacja gwiazdy TVN. Lekarz jej wysłuchał i zbladł. To chore!

Czeka nas drugi lockdown? Główny Inspektor Sanitarny ujawnił prawdę. Nie pozostawia złudzeń

, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *