Ludzie odwracali wzrok. Takie rzeczy pojawiły się na kościelnym odpuście! (zdjęcia 18+)

Udostępnij:

Skandal na parafialnym odpuście w Katowicach, ludzie przeżyli prawdziwy szok gdy to zobaczyli, jedna z obecnych tam kobiet zrobiła zdjęcie. Fotografie tylko dla osób dorosłych.

Ludzie przecierali oczy ze zdumienia, czegoś takiego na parafialnym odpuście nikt się nie spodziewał, tym bardziej między produktami przeznaczonymi dla najmłodszych. Wszystko miało miejsce podczas odpustu, który odbywał się w jednej z parafii w Katowicach. Ludzie, którzy znaleźli się na miejscu przeżyli niemały szok, większość uważa, że to olbrzymi skandal. Jedna z kobiet, która właśnie tam tędy przechodziła postanowiła wyciągnąć swój telefon i zrobić zdjęcia, aby mieć dowód do czego tam doszło.

Czytaj też: Minister Zdrowia ujawni całą prawdę. Nie ma odwrotu

Szok: Skandal na parafialnym odpuście w Katowicach, kobieta zrobiła zdjęcie

Zdjęcia z odpustu szybko obiegły media. Kobieta, która je wykonała była w szoku, że na parafialnym odpuście można coś takiego kupić. Co takie wprawiło ją w tak olbrzymie zdumienie i zniesmaczenie? Otóż wśród wielu innych, dostępny był na jednym ze straganów również bardziej nietypowy kształt. Wśród balonów bajkowych postaci na wietrze powiewał sobie napełniony helem także balon w kształcie penisa. Jakby tego było mało miał miał dorysowaną buzie, nos, a także oczy.

Zobacz również: Morawiecki podjął nieodwracalną decyzję. Przymusowa kwarantanna na nowych zasadach

Wszystko miało miejsce w parafii św. Ludwika i Wniebowzięcia NMP w Panewnikach podczas miejscowego odpustu. Mieszkańcy którzy zauważyli całą sytuację nie kryli swojego oburzenia. Uważają, że takie rzeczy z pewnością nie nadają się dla dzieci, a dodatkowo jak można było oferować coś takiego przed kościołem.

>>>> ZDJĘCIA ZNAJDZIESZ TUTAJ <<<

Źródło: Super Express

Polecamy także:

Odszedł z rządu i ujawnia prawdę o PiS! To się nie spodoba. Mocno obciążające

Skandaliczne słowa Trzaskowskiego! Oskarża Lecha Kaczyńskiego. Obrzydliwe

Były przyjaciel Wałęsy zdradził jego przeszłość. To koniec jego legendy. Mocne wyznanie

, , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *