Ujawniła dlaczego Kaczyński nie ma żony. Wstrząsające informacje

Udostępnij:

W jednym z wywiadów zdradziła jaka jest jego tajemnica, prezes PiS Jarosław Kaczyński nigdy się nie ożenił i pozostaje kawalerem, jaka jest tego przyczyna?

Prezes Prawa i Sprawiedliwości to jeden z najlepiej rozpoznawalnych kawalerów w kraju, mimo upływających lat nigdy się nie ustatkował i nie dał zaobrączkować. Przez lata nie było wiadome ska taka decyzja u polityka. Teraz ta tajemnica ujrzała światło dzienne. Gdy jeszcze żył jego brat Lech Kaczyński wolny czas Jarosław spędzał razem z jego rodziną. Teraz gdy nie ma go już wśród nas drugi z braci Kaczyńskich urlop najczęściej spędza wraz ze swoimi współpracownikami. Mieliśmy tego znakomity przykład przed kilkoma dniami, kiedy to prezes wypoczywał nad Zalewem Szczecińskim. Dlaczego Jarosław Kaczyński nigdy się nie ożenił? Rąbka tajemnicy uchyliła lata temu w jednym z wywiadów jego mama Jadwiga.

Czytaj też: Rafał Ziemkiewicz ostro o Tusku. Nie powstrzymywał się. Będzie afera

Jego tajemnica została zdradzona, prezes PiS Jarosław Kaczyński jest kawalerem, dlaczego?

“Małżeństwo to temat, który dotyczy mojego syna Jarka. „Czy Jarek się ożeni, czy nie?” – rozmawiałyśmy często z siostrą. A on tylko się śmiał. I do dziś się śmieje, a ja już teraz robię to razem z nim” – wyznała w jednym z wywiadów przeprowadzonym jeszcze w 2010 roku mama prezesa PiS Jadwiga Kaczyńska.

Zobacz również: Margot ostro na temat Trzaskowskiego. Padły mocne oskarżenia!

Pani Jadwiga zaznaczyła wtedy także, że nie tylko Jarosław jest w rodzinie kawalerem. Była to swego rodzaju tradycja, gdyż również dwaj dziadkowie prezesa postanowili nigdy nie stawać na ślubnym kobiercu.

“On nie jest jedynym starym kawalerem w rodzinie. Dziadek Janek i dziadek Stasiek też się nie ożenili. […] Kiedyś bardzo chciałam, żeby założył rodzinę, ciągle śniły mi się suknie ślubne. Miałam nawet wrażenie, że była taka pani” – dodała mama Jarosława Kaczyńskiego.

Źródło: Pikio

Polecamy także:

Francuski tygodnik atakuje Islam. Opublikowali “wizerunek” Mahometa

Ujawniono prawdę o ojcu małej Madzi. Nie do wiary co zrobił po jej śmierci

Konsekwencje dotkną każdego. Ruszają masowe kontrole, dotyczą wszystkich Polaków

, , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *