Lewica w szoku po słowach Gretkowskiej! Dolała oliwy do ognia

Udostępnij:

Znana ze swojego ciętego języka pisarka Manuela Gretkowska postanowiła, że napisze, a następnie wyśle list do działacza LGBT Margot. Padły w nim naprawdę ostre, a także niecenzuralne słowa.

Za pomocą swojego profilu w serwisie społecznościowym Instagram znana artystka i pisarka Manuela Gretkowska postanowiła opublikować list do zatrzymanego niedawno przez policję działacza LGBT Margot. Poglądy Gretkowskiej są szeroko znane, jednak tym razem pisarka nie hamowała się w ogóle w swojej wypowiedzi i w liście padły mocne, ostre słowa. Znalazło się tam nawet wiele wulgaryzmów.

Czytaj też: Połowa armii na granicę z Polską! Łukaszenka grozi: “Spokojnie nie będzie”

Manuela Gretkowska napisała list do działacza LGBT Margot

“Droga Margot, piszą do Ciebie z radami ludzie dobrej woli, rozsądni. Co powinnaś lub nie, żeby zostać symbolem LGBT. Poręczyły za Ciebie autorytety, więc zmądrzej. Nie pyskuj liberałom. Biedacy wożą swoją inteligencję wozem Drzymały, nie mając gdzie z nią zaparkować nad Wisłą. Chrząkaj, zamiast kląć, piramidkuj palcami, demonstrując swój image po kursach dla ćwierćpolityków. Załóż garsonkę, garnitur, będziesz reprezentować. Pióra w du…ie i fucki zostaw na parady. Strzepnij łupież młodzieńczości” – rozpoczyna swój list Gretkowska.

Zobacz również: To koniec Wałęsy! Cenckiewicz odpalił grube działa. Ujawnił niewygodne fakty

Znalazły się także w nim złośliwości pod adresem europoseł Beaty Mazurek, a także docinki dla opozycji, a także rządu Prawa i Sprawiedliwości.

“Margot, wszyscy wiedzą, kim masz być. Tylko nikt nie rozwalał systemu, napadając na furgonetkę antyaborcyjną. Ale pamiętaj, nie jesteś Piłsudskim grabiącym pociągi wroga. Jesteś zaledwie Joanną d’Arc antykatoli. Pisz do ministra tego badziewia prawdę: ‘ty jeb… ch…’. Chociaż według tutejszych norm powinnaś mu usiąść na kolanach przy okrągłym stole” – dodaje następnie pisarka.

W swoim liście Manuela Gretkowska posunęła się nawet do tego, żeby porównać Polskę do Rosji w jej poczynaniach w stosunku do środowiska LGBT.

“Zwalczasz cywilizację ideologią? Żart, przecież to opór przeciw zwykłemu, prymitywnemu chamstwu rodem z sovietów. Nic dziwnego, że tam nadal prześladuje się LGBT, a kobiety wolno bić w premium, to znaczy premierowo – pierwszy raz bezkarnie”

Źródło: Wp

Polecamy także:

Ujawniła dlaczego Kaczyński nie ma żony. Wstrząsające informacje

Rząd przedłużył ważny zakaz do 15 września! To nie wszystko

Kolejny cios w Nitek-Płażyńską! Chcą ją złamać

, , , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *