Matka zabiła 5 swoich dzieci. Najstarszy przeżył. Makabryczna historia, mrozi krew w żyłach

Udostępnij:

W Niemczech doszło do tragedii, matka zabiła piątkę swoich dzieci, następnie Christiane K próbowała popełnić samobójstwo rzucając się pod pociąg. Jednak przeżyła i znajduje się obecnie w ciężkim stanie w szpitalu.

Dziennik Bild podaje, że w mieście Solingen na zachodzie Niemiec policja znalazła ciała pięciu dzieci. Wszystkie najprawdopodobniej zostały zamordowane, a sprawczynią najprawdopodobniej jest ich matka Christiane K. Funkcjonariusze policji zostali powiadomieni o zajściu przez babcie dzieci, która znalazła je martwe w mieszkaniu córki. Christiane K próbowała następnie popełnić samobójstwo udając się do oddalonego o 35 kilometrów od miejsca tragedii Duesseldorfu, gdzie na miejscowym dworcu głównym rzuciła się pod nadjeżdżający pociąg. Cały czas towarzyszył jej jedyny pozostały przy życiu 11 letni syn.

Czytaj też: Lewica w szoku po słowach Gretkowskiej! Dolała oliwy do ognia

Matka zabiła piątkę swoich dzieci, następnie Christiane K próbowała popełnić samobójstwo

Mimo próby samobójczej kobieta przeżyła zderzenie z pociągiem i z wieloma obrażeniami, w stanie ciężkim przewieziono ją do pobliskiego szpitala. Znajduje się obecnie na oddziale intensywnej terapii. Jak na razie nie ma z nią kontaktu, a przed jej salą rozmieszczono funkcjonariuszy policji.

Zobacz również: Połowa armii na granicę z Polską! Łukaszenka grozi: “Spokojnie nie będzie”

w mieszkaniu na trzecim piętrze bloku w dzielnicy Hasseldelle policjanci znaleźli pięć ciał dzieci. Zginęły trzy dziewczynki w wieku półtora, dwóch i trzech lat, a także dwóch chłopców w wieku sześciu i ośmiu lat. Według medialnych plotek Christiane K miała swoim dzieciom dać duże ilości tabletek, co spowodowało ich zgon. Nie jest to jednak oficjalna informacja podana przez policję.

Jedyny ocalały 11 letni chłopiec Marcel znajduje się obecnie pod opieką babci. Nie jest wiadomym czy był świadomy śmierci swojego rodzeństwa.

Vor wenigen Minuten habe ich das Haus besucht, in dem sich heute diese schreckliche Tat zugetragen hat. Ich habe ein…

Opublikowany przez Oberbürgermeistra Tim Kurzbacha Czwartek, 3 września 2020

Źródło: Fakt

Polecamy także:

To koniec Wałęsy! Cenckiewicz odpalił grube działa. Ujawnił niewygodne fakty

Ujawniła dlaczego Kaczyński nie ma żony. Wstrząsające informacje

Rząd przedłużył ważny zakaz do 15 września! To nie wszystko

, , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *