Detektyw Krzysztof R. trafi do więzienia? Usłyszał poważne zarzuty

Udostępnij:

Najbardziej rozpoznawalny polski detektyw Krzysztof R usłyszał właśnie bardzo poważne prokuratorskie zarzuty. Czy grozi mu odsiadka w więzieniu?

Krzysztof R, najsłynniejszy detektyw w kraju, ma poważne problemy z prawem. Krzysztof R posiada własne biuro detektywistyczne, które zajmowało się w ostatnim czasie wieloma nagłaśnianymi przez media sprawami. Między innymi pomagali w poszukiwaniach Iwony Wieczorek, a także Magdaleny Żuk. Zajmujący się od lat pracą Detektywistyczną Krzysztof R usłyszał właśnie bardzo poważne prokuratorskie zarzuty. Czy grozi mu przez to więzienie?

Czytaj też: Ujawniono ile Cichopek zarabia za jeden program w TVP! Usiądźcie

Detektyw Krzysztof R usłyszał właśnie prokuratorskie zarzuty

“Krzysztof R. został oskarżony za czyn z art. 46 ust. 2 ustawy o usługach detektywistycznych. Konkretnie o prowadzenie działalności detektywistycznej bez wymaganej licencji, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat dwóch” – poinformował w rozmowie z mediami Tomasz Szczepanek z prokuratury w Łodzi.

Zobacz również: Oficjalna decyzja Ministerstwa! Dotyczy milionów Polaków

Detektyw utrzymuje, że jest niewinny, a teraz próbuje się go skazać za bohaterski czyn. Jak podaje w zeszłym roku próbował udaremnić przestępstwo na gorącym uczynku. Dokonał obywatelskiego zatrzymania pary oszustów, która podawała się za pracowników sądu, żeby wyłudzać pieniądze.

“Tego dnia, kiedy doszło do zatrzymania, nie prowadziłem działalności detektywistycznej. Ja byłem tam prywatnie i nieodpłatnie. Na miejscu byli obok wprawdzie licencjonowani detektywi, czyli moja żona Maja i Leszek Jóźwiak, ale moje biuro nie zajmowało się tą sprawą na bazie żadnego oficjalnego zgłoszenia. Tak właściwie ja dostałem zarzut za to, że wskazałem policji przestępcę na gorącym uczynku. Więc wychodzi na to, że został mi przedstawiony absurdalny zarzut na bazie nieudolności policji. Policja zachowała się w sposób żenujący” – podkreślił Krzysztof R.

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

PILNE: Nowe informacje w sprawie śmierci polskiej dziennikarki

To koniec TVN? Wyszła gigantyczna afera. Prezes wyleciał na bruk

Matka zabiła 5 swoich dzieci. Najstarszy przeżył. Makabryczna historia, mrozi krew w żyłach

, , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *