PILNE: Nowe informacje w sprawie śmierci polskiej dziennikarki

Udostępnij:

Polska dziennikarka nie żyje, Anna Karbowniczak poniosła śmierć jadąc rowerem w Brzekińcu w Wielkopolsce, sprawca który ja potrącił zbiegł z miejsca zdarzenia.

35 letnia dziennikarka Głosu Wielkopolskiego Anna Karbowniczak zginęła tragicznie na trasie między Brzekińcem, a Wągrowcem w województwie Wielkopolskim. Karbowniczak po godzinach pracy amatorsko trenowała kolarstwo szosowe i zginęła właśnie oddając się swojej pasji. Jechała swoim rowerem gdy nieostrożny kierowca potrącił ją swoim samochodem. Jakby tego było mało sprawca nie zachował się jak należy i zbiegł z miejsca zdarzenia, zamiast udzielić jej pomocy.

Czytaj też: To koniec TVN? Wyszła gigantyczna afera. Prezes wyleciał na bruk

Dziennikarka Anna Karbowniczak nie żyje, poniosła śmierć jadąc rowerem

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 14. Policja odebrała zgłoszenie i niezwłocznie udała się na miejsce wypadku. Sprawca nadal pozostaje nieznany, samochód, którym potrącono Annę Karbowniczak jest najprawdopodobniej autem dostawczym marki Opel Vivaro lub Renault Traffic. Funkcjonariusze policji prosiła o kontakt wszystkich kierowców, którzy w tym czasie mogli poruszać się swoimi samochodami w rejonie zdarzenia i mają zamontowane rejestratory wideo. Auto sprawcy ma zniszczoną maskę silnika, przednią szybę, a także zderzak. Uszkodzenia są widocznie po prawej stronie samochodu sprawcy.

Zobacz również: Matka zabiła 5 swoich dzieci. Najstarszy przeżył. Makabryczna historia, mrozi krew w żyłach

W piątek rano rzecznik prasowy policji w Poznaniu za pomocą serwisu społecznościowego Twitter poinformował, że odnaleziono samochód sprawcy. Był on ukryty na jednej z posesji w gminie Gołańcz. W związku ze sprawą zatrzymano już trzy osoby. Właściciela auta, jego brata, a także jeszcze jednego członka ich rodziny.

Źródło: Wp

Polecamy także:

Lewica w szoku po słowach Gretkowskiej! Dolała oliwy do ognia

Połowa armii na granicę z Polską! Łukaszenka grozi: “Spokojnie nie będzie”

To koniec Wałęsy! Cenckiewicz odpalił grube działa. Ujawnił niewygodne fakty

, , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *