Ujawniono ile Cichopek zarabia za jeden program w TVP! Usiądźcie

Udostępnij:

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski mają za sobą debiut w roli prowadzących Pytanie na Śniadanie, na aktorkę spadła jednak duża krytyka ze strony fanów, ale także kolegów z TVP.

Aktorka i dziennikarz sportowy zastąpili dotychczasową parę prowadzących Roberta El Gendy’ego i Tamarę Gonzales Pereę. Jak podają media przyczyną rezygnacji z dotychczasowych gospodarzy PNŚ był konflikt między stacją, a Tamarą. Która nie chciała zgodzić się na dzielenie się dochodami ze swojego prywatnego konta Instagram z Telewizją Publiczną. Już 3 września odbył się ekranowy debiut pary nowych prowadzących. Ale już od pierwszego odcinka muszą borykać się z ostrą krytyką ze strony fanów, ale także kolegów z pracy. Anonimowy informator pracujący przy produkcji programu potwierdził w rozmowie z mediami, że większość osób nie jest zadowolona wyborem niedoświadczonej w pracy dziennikarskiej aktorki na prowadzącą.

Czytaj też: Oficjalna decyzja Ministerstwa! Dotyczy milionów Polaków

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w Pytanie na Śniadanie, na aktorkę spadła krytyka

“Program przechodzi teraz przez trudny okres. Wszyscy liczyli, że zespół zasili ktoś doświadczony i z dziennikarską renomą, a nie aktorka, która w swojej telewizyjnej karierze położyła chyba każdy możliwy program, jaki dostała do prowadzenia. To nic personalnego, historia pokazała po prostu, że takie eksperymenty nigdy nie kończą się dobrze. Niektórzy żartują, że co by się nie działo, Kasia i tak będzie się uśmiechać” – wyznała w rozmowie z mediami anonimowa osoba pracująca przy programie.

Zobacz również: PILNE: Nowe informacje w sprawie śmierci polskiej dziennikarki

Dodatkowo anonimowy informator zdementował plotki na temat zarobków Kasi Cichopek w Pytaniu na Śniadanie. Media podawały ostatnio, że aktorka może dostawać za odcinek nawet do 5 tysięcy złotych. To okazuje się jednak nieprawdą, gdyż gwiazda M jak Miłość będzie zarabiała “jedynie” 2 tysiące złotych za odcinek PNŚ.

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

To koniec TVN? Wyszła gigantyczna afera. Prezes wyleciał na bruk

Matka zabiła 5 swoich dzieci. Najstarszy przeżył. Makabryczna historia, mrozi krew w żyłach

Lewica w szoku po słowach Gretkowskiej! Dolała oliwy do ognia

, , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *