Najnowsza wizja Jackowskiego jest przerażająca. Tragedia dla Polaków

Udostępnij:

Jasnowidz z Człuchowa Krzysztof Jackowski podzielił się kolejną przepowiednią, ta wizja ma być fatalna dla Polaków. Co nas czeka w przyszłości?

Krzysztof Jackowski od lat raczy nas swoimi przepowiedniami i wizjami przeszłości. Według niego pomógł także policji w niezliczonych sprawach zaginięć i morderstw ( Policja oficjalnie nie potwierdza rewelacji głoszonych przez jasnowidza z Człuchowa). Miał mieć on także swój udział przy wskazaniu miejsca, gdzie znajdowało się zmarłego tragicznie producenta filmowego Piotra Woźniaka-Staraka. Tym razem Jackowski zdecydował się wyznać swoim fanom jaką miał wizję dotyczącą najbliższej przyszłości. Nie rysuje się ona niestety dla Polski w jasnych barwach.

Czytaj też: Prawda o chorobie Jerzego Stuhra wyszła na jaw. Powiedział to syn

Jasnowidz z Człuchowa Krzysztof Jackowski: Wizja przyszłości fatalna dla Polaków

Krzysztof Jackowski mocno udziela się w mediach społecznościowych. Dosyć regularnie publikuje filmy w serwisie YouTube, gdzie posiada własny kanał, który zebrał pokaźne grono wiernych fanów (obserwuje go tam aż 187 tysięcy użytkowników). Jedna z fanek uczestniczących w transmisji live na jego kanale zapytała jasnowidza jak będzie wyglądała pogoda podczas tegorocznej zimy. Jego odpowiedź z pewnością zasmuci wielu z Was.

Zobacz również: Nagła zmiana wprowadzona! Pilna konferencja Ministerstwa

“Pani Ewa pyta jaka będzie zima w tym roku. […] Zima? Będzie ponura i łagodna. Ponura i łagodna, czyli dżdżysta, mglista, ale łagodna” – zaznaczył Krzysztof Jackowski.

Według przepowiedni jasnowidza Jackowskiego zima rysuje się nam w naprawdę ponurych barwach. Możemy raczej zapomnieć o opadach śniegu, skazani będziemy na opady deszczu i słotę.

“Jakie lato w tym roku, powiedziałem, że będzie kapryśne i brzydkie” – jakby na potwierdzenie swoich słów Jasnowidz z Człuchowa przypomniał, że nie pomylił się co do tegorocznego lata.

Źródło: Pikio

Polecamy także:

Jackowski zaskoczył wszystkich. Powiedział co myśli o Polsce

PILNE! Są wyniki śledztwa w “Czajce”. To koniec Trzaskowskiego

Niemcy wyśmiewali Polaków. Błaszczykowski nie wytrzymał postanowił zareagować

, , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *