Prawda o chorobie Jerzego Stuhra wyszła na jaw. Powiedział to syn

Udostępnij:

Na początku wakacji Jerzy Stuhr miał poważne problemy ze zdrowiem, teraz aktor zdradził jaki jest jego obecny stan zdrowia. Na ten temat wypowiedział się też jego syn Maciej, jego słowa nie napawają optymizmem.

W połowie lipca Jerzy Stuhr musiał pilnie zostać przewieziony do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Lekarze podejrzewali u aktora udar mózgu, w tamtym momencie jego stan był poważny, jednak wszystko skończyło się szczęśliwie, aktor powoli dochodził do siebie i już pod koniec lipca Stuhra wypisano ze szpitala. Jerzy Stuhr w wywiadach udzielonych już w domu podzielił się z dziennikarzami swoim stanem zdrowia. Przyznał, że powoli wraca do sprawności, a najwięcej pracy będzie go czekało podczas rehabilitacji przez najbliższe miesiące.

Czytaj też: Jackowski zaskoczył wszystkich. Powiedział co myśli o Polsce

Jerzy Stuhr miał problemy ze zdrowiem, teraz zdradził jaki jest jego obecny stan zdrowia

Zobacz również: PILNE! Są wyniki śledztwa w “Czajce”. To koniec Trzaskowskiego

“Inne choroby tlą się w człowieku, a sercowe to gruch i leżysz. Nagle. Udar też nagle. To jest takie dziwne, że intelektualnie opanowuje się sytuację, ale gdzieś się oddala. To nie jest zemdlenie, tylko widać świat w zupełnie innej magmie. Przez dłuższy czas miałem kontakt, ale zacząłem mieć kłopot z mową” – wyznał aktor.

Na temat stanu zdrowia swojego ojca, podczas jednego z ostatnich wywiadów, postanowił wypowiedzieć się także Maciej Stuhr.

“Tata jeszcze pół roku temu pracował nie mniej niż ja, a czasami więcej, a ja pracuję bardzo dużo. Czasem jest to szaleńczy pęd, a on mnie w tym nawet zostawiał w tyle. Ale myślę, że te czasy to chyba już nie wrócą. Będzie musiał trochę bardziej się szanować i trochę pocieszyć się rolą emeryta i dziadka. Co też może być piękne. Zobaczymy, jak on sobie poradzi z taką perspektywą” – wyznał Maciej.

Źródło: Pikio

Polecamy także:

Niemcy wyśmiewali Polaków. Błaszczykowski nie wytrzymał postanowił zareagować

Hanna Gronkiewicz-Waltz usłyszała od lekarzy wyrok. Rozkładają ręce

Janda postradała zmysły? Agresywny atak na Polaków i PiS. Szokujące słowa

, , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *