Jackowski zaskoczył wszystkich. Powiedział co myśli o Polsce

Udostępnij:

Krzysztof Jackowski to przede wszystkim znany jasnowidz z Człuchowa. Mężczyzna w ostatnim czasie zyskuje olbrzymią popularność za sprawą swojej wysokiej aktywności w mediach społecznościowych. Jasnowidz często organizuję również Q&A dla swoich fanów,  gdzie odpowiada na ich liczne pytania. W ostatnim odcinku odpowiedział na między innymi pytanie ze strony jednej z fanek. Odpowiedź jasnowidza mogła zaskoczyć niejedną osobę.

Czytaj też: Gigantyczna zmiana w szkołach wisi na włosku! Ujawniono plan awaryjny

Krzysztof Jackowski,  jasnowidz z Człuchowa zaskoczył fanów

W ostatnim Q&A padło pytanie, czy warto wracać do Polski.  Krzysztof Jackowski postanowił odpowiedzieć na to trudne pytanie.

– Krystyno, gdybym był młodym człowiekiem wyjechałbym z Polski. Wyjechałbym dlatego, że w tym kraju nie podoba mi się wiele rzeczy. Traktowanie obywatela, i nie podoba mi się to, co jest cały czas od 30 lat. Jak komuna upadła, doszło do rozpasania biurokratycznego, mówię tu dokładnie o ZUS-ach,urzędach skarbowych i innych panach czy paniach z biur. I to się nie zmieni bo to im weszło w krew – mówi załamany jasnowidz z Człuchowa.

Zobacz również: Detektyw Krzysztof R. trafi do więzienia? Usłyszał poważne zarzuty

– Braku szacunku w sensie przygotowania do leczenia ludzi w kraju, służba zdrowia zawsze leży na łopatkach i będzie leżała. A też nie podoba mi się w tym kraju, że ludzie, którzy się zagarną do polityki, czy to jest polityka małomiasteczkowa, czy jest to polityka na skalę krajową, to ci ludzie żyją, ci ludzie są aktywni, ci ludzie się realizują. Cała reszta to szara masa, która musi się podporządkować coraz dziwniejszym przepisom – dodaje.

Krzysztof Jackowski to przede wszystkim znany jasnowidz z Człuchowa. Mężczyzna w ostatnim czasie zyskuje olbrzymią popularność za sprawą swojej
Krzysztof Jackowski to przede wszystkim znany jasnowidz z Człuchowa. Mężczyzna w ostatnim czasie zyskuje olbrzymią popularność za sprawą swojej

Źródło: 4mens

Polecamy także:

Ujawniono ile Cichopek zarabia za jeden program w TVP! Usiądźcie

Oficjalna decyzja Ministerstwa! Dotyczy milionów Polaków

PILNE: Nowe informacje w sprawie śmierci polskiej dziennikarki

, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *