PILNE! Są wyniki śledztwa w “Czajce”. To koniec Trzaskowskiego

Udostępnij:

Warszawa: Rafał Trzaskowski ma od pewnego czasu olbrzymi problem, którym jest awaria oczyszczalni ścieków “Czajka”. Pod koniec zeszłego tygodnia kraj obiegła informacja o kolejnej awarii oczyszczalni ścieków w Warszawie. Nieczystości dotarły już do Bałtyku po drodze tworząc spustoszenie za sobą.

Zobacz również: Detektyw Krzysztof R. trafi do więzienia? Usłyszał poważne zarzuty

Zanieczyszczenia ponownie zostały spuszczone do Wisły, a już za jej pośrednictwem spłynęły w kierunku Bałtyku. Mogłoby się wydawać, że powtarzające się awarie to ewidentna wina ostatnich władz stolicy. Mimo tego, że PO rządzi w Warszawie od 15 lat, to Rafał Trzaskowski poszukuję winnego gdzieś indziej.

Warszawa: Rafał Trzaskowski ma od pewnego czasu olbrzymi problem, którym jest awaria oczyszczalni ścieków “Czajka”

Zdaniem Rafał Trzaskowski w “Czajce” doszło do sabotażu. Innego zdania na ten temat jest prokuratura, która wyklucza awarię z tego typu przyczyny.

Awaria kolektora doprowadzającego ścieki z lewobrzeżnej Warszawy do oczyszczalni „Czajka” nie była wynikiem celowego działania poinformowała poniedziałkowa „Rzeczpospolita”, powołując się na informacje prokuratury.

W tym miejscu posadzka tunelu, po której szliśmy, uniosła się już tak wysoko i była tak zawalona gruzem z uszkodzonej podłogi tunelu, że dalej nie dało się iść. (…) Nie ujawniono śladów osmoleń charakterystycznych dla użycia materiałów wybuchowych — stwierdził w rozmowie z gazetą policyjny pirotechnik.

Czytaj też: Gigantyczna zmiana w szkołach wisi na włosku! Ujawniono plan awaryjny

Czy możliwe byłoby wpuszczenie ładunku do rury? — zapytała „Rz”.

Wykluczone, system wychwytuje nawet drobne przedmiotypowiedział gazecie jeden ze śledczych.

Warszawa: Rafał Trzaskowski ma od pewnego czasu olbrzymi problem, którym jest awaria oczyszczalni ścieków “Czajka”. Są wyniki śledztwa.
Warszawa: Rafał Trzaskowski ma od pewnego czasu olbrzymi problem, którym jest awaria oczyszczalni ścieków “Czajka”. Są wyniki śledztwa.

Źródło: ProPolski

Polecamy także:

Ujawniono ile Cichopek zarabia za jeden program w TVP! Usiądźcie

Oficjalna decyzja Ministerstwa! Dotyczy milionów Polaków

Polecamy również:

PILNE: Nowe informacje także w sprawie śmierci polskiej dziennikarki

, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *