Jarosław Kaczyński właśnie ogłosił co nastąpi. Wielu Polaków patrzy z przerażeniem

Udostępnij:

Nagła konferencja prasowa jaką zwołał Jarosław Kaczyński zaskoczyła wszystkich, prezes PiS che wprowadzić nowe zakazy i obostrzenia.

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński zaskoczył wielu swoją nagłą konferencją prasową, na której mówił o tym, że rząd szykuje nową ustawę, która da więcej możliwości do wprowadzenia dodatkowych obostrzeń i zakazów. Problem, który ma rozwiązać ta ustawa to ochrona zwierząt. W życie dzięki temu ma wejść między innymi zakaz hodowli zwierząt na futra, ograniczenie trzymania zwierząt cyrkowych, a także restrykcje związane z trzymaniem psów na uwięzi. Ma powstać tak zwana “Piątka dla zwierząt”.

Czytaj też: Kolejna afera prezydenta Warszawy! Na to Trzaskowski wydał ponad ćwierć miliona

Jarosław Kaczyński konferencja prasowa: Prezes PiS che wprowadzić nowe zakazy i obostrzenia

“W Polsce trzeba wprowadzić nowy porządek prawny dotyczący ochrony zwierząt, jest gotowy projekt ustawy, liczymy na ponadpartyjne poparcie” – stwierdził na zorganizowanej przez siebie konferencji prasowej prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński.

Zobacz również: Dulkiewicz ostro o grafice patriotycznej. Internauci jej nie darowali

W zagadnieniach “Piątki dla zwierząt” znajdą się humanitarne traktowanie i społeczna kontrola ochrony zwierząt. Precyzyjniejsze prawo, które da dodatkową kontrolę, a także bezpieczniejsze schroniska.

“W Polsce trzeba wprowadzić nowy porządek prawny dotyczący ochrony zwierząt; jest gotowy projekt ustawy, liczymy na ponadpartyjne poparcie” – dodał prezes PiS.

Źródło: Pikio

Polecamy także:

Margot ostro zaatakował! Tym razem ostro przesadził

Biedroń zaatakował Trzaskowskiego! Tak ostrych słów nie spodziewał się nikt

Przerażająca przepowiednia Jackowskiego. Wszyscy ucierpią

, , , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *