Margot ostro zaatakował! Tym razem ostro przesadził

Udostępnij:

Michał Szutowicz, aktywista LGBT, który znany jest głównie pod pseudonimem “Margot” ponownie udzielił bardzo kontrowersyjnego wywiadu. Tym razem rozmówcą aktywisty był dziennikarz Jan Kapela.

To w tej rozmowie “Margot” ponownie wypowiedział się na temat ostatnich akcji i zachowań, których był prowodyrem. Na dodatek w rozmowie padły kwestię dotyczące papieża, wulgarnego gestu Margot oraz ataku na furgonetkę organizacji pro-life.

Zobacz również: Detektyw Krzysztof R. trafi do więzienia? Usłyszał poważne zarzuty

Michał “Margot” Szutowicz, aktywista LGBT ponownie szokuje

Można by potraktować tę sytuację jako pewnego rodzaju eksperyment psychologiczny z dziedziny percepcji. W jaki sposób na twój odbiór wydarzenia, które masz przed oczami, wpływa to, jak ono zostało opisane. Ten film był od samego początku publikowany z tytułami „atak lewicowych zwierząt”, „lewackie terrorystki”, „brutalne pobicie” itd. Coś tam widać. Obdukcja pokazuje, co się tam wydarzyło naprawdę

powiedział Margot.

Nie próbujemy z aparatem represji wygrać przemocą., ie czuję, żebym miała wygrywać z jakimkolwiek aparatem represji. Nie wydaje mi się, żeby to był środek do zwycięstwa. To bardziej samoobrona, reakcja na polską spierdoloną rzeczywistość. Nie wierzę, żebyśmy miały wygrywać

dodała.

Ja zawsze chciałam być papieżycą i to się nigdy nie zmieniło. Chciałabym przejąć dziedzictwo chrześcijańskie i nim zarządzać

kontynuował Szutowicz.

Margot wypowiedział się także na temat swojego wulgarnego gestu zaraz po opuszczeniu więzienia.

Bo powiedzieć, że pierdolę Polskę, to za mało. Zawsze robiłyśmy to, na co mamy ochotę, i będziemy dalej tak robić, nie oglądając się na to, czego oczekują od nas pseudosojusznicy, którzy bardziej troszczą się o zasady grzeczności i dyskurs publiczny niż o nas.

Michał Szutowicz, aktywista LGBT, który znany jest głównie pod pseudonimem "Margot" ponownie udzielił bardzo kontrowersyjnego wywiadu.
Michał Szutowicz, aktywista LGBT, który znany jest głównie pod pseudonimem “Margot” ponownie udzielił bardzo kontrowersyjnego wywiadu.

Źródło: ProPolski

Polecamy także:

Ujawniono ile Cichopek zarabia za jeden program w TVP! Usiądźcie

Oficjalna decyzja Ministerstwa! Dotyczy milionów Polaków

PILNE: Nowe informacje w sprawie śmierci polskiej dziennikarki

,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *