To koniec syna Martyniuka? Tak źle jeszcze nie było

Udostępnij:

Syn Zenka, Daniel Martyniuk ma kolejne problemy, po jego ostatnich ekscesach Martyniuk Junior znowu narozrabiał, zaczął się nawet odgrażać.

Kolejne wybryki Daniela Martyniuka nie dziwią już chyba nikogo. Mężczyzna ma już na koncie kilka konfliktów z prawem. Wyrok za posiadanie narkotyków, a ostatnio trzy miesiące spędził w areszcie po tym jak nie przestrzegał kwarantanny i prowadził samochód bez uprawnień. W tym czasie rozwodu zażądała jego żona Ewelina. Sąd nakazał Danielowi płacenie alimentów na rzecz żony i córki, w wysokości 3 tysięcy złotych. Syn Zenka nie ma jednak zamiaru płacić zobowiązań i za rozpad małżeństwa obwinia żonę.

Czytaj też: Tuż po “Tańcu z Gwiazdami” w poważnym stanie trafił do szpitala. Nikt nie wiedział

Syn Zenka, Daniel Martyniuk ma kolejne problemy, znowu narozrabiał

“Żona powinna zajmować się mężem i dzieckiem, a nie uciekać do mamusi. Powiedziałem jej, że wykorzystała mnie na hajs. Gdy siedziałem w areszcie, zostały zasądzone alimenty na córkę. Zażądała 3 tysiące złotych. Nigdy w życiu tyle ode mnie nie dostanie. Może zapomnieć o takich warunkach. Córka będzie miała wszystko, ale na moich warunkach” – odgraża się w mediach Daniel Martyniuk.

Zobacz również: Masowe kontrole! Wejdą do prywatnych domów i mieszkań. Polacy obawiają się

Spór z żoną to nie jedyna kłótnia w jaką porywczy Martyniuk Junior wdał się ostatnio. Niedawno postanowił skrytykować twórczość Kamila Bednarka, a także wdał się w słowną przepychankę z Rafałem Collinsem. Tez zaproponował rozwiązanie sporu w oktagonie.

“Walczę tylko w federacji jedynej, słusznej i prawdziwej, czyli @famemmatv. Reszta polskich podróbek mnie nie interesuje, zawsze będę za tym co najlepsze taki już jestem” – odparł na ten pomysł Daniel Martyniuk.

Źródło: Pikio

Polecamy także:

Jarosław Kaczyński właśnie ogłosił co nastąpi. Wielu Polaków patrzy z przerażeniem

Tragiczne wiadomości dla Polaków. Wielu może się nie udać

Kolejna afera prezydenta Warszawy! Na to Trzaskowski wydał ponad ćwierć miliona

, , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *