Tuż po “Tańcu z Gwiazdami” w poważnym stanie trafił do szpitala. Nikt nie wiedział

Udostępnij:

Taniec z Gwiazdami powrócił z przytupem, nikt jednak nie wiedział jaka tragedia rozegrała się za kulisami show, uczestnik znalazł się w poważnym stanie w szpitalu, wiadomość o tym opublikowano w serwisie Instagram.

Taneczne show Polsatu w końcu wróciło na antenę i premierowy po przerwie odcinek cieszył się olbrzymią popularnością wśród fanów i widzów telewizji ze słoneczkiem w logo. Jednak w tym samym czasie za kulisami programu odbywała się prawdziwa tragedia, o której widzowie nie mieli pojęcia. Na oficjalnym profilu Tańca z Gwiazdami na Instagramie pojawiła się informacja, że jeden z uczestników, Sylwester Wilk w poważnym stanie trafił do szpitala.

Czytaj też: Kolejna afera prezydenta Warszawy! Na to Trzaskowski wydał ponad ćwierć miliona

Taniec z Gwiazdami: Tragedia za kulisami, uczestnik jest w szpitalu, pokazał to na Instagram

“Sylwester Wilk kilkanaście godzin po występie w programie trafił do szpitala. Jego stan okazał się bardzo poważny. Sylwester po raz kolejny pokazał, że jest prawdziwym wojownikiem i będzie walczył dalej! Mocno trzymamy kciuki za Jego powrót na parkiet i życzymy dużoooo zdrowia!” – napisano na oficjalnym profilu Tańca z Gwiazdami w serwisie Instagram.

Zobacz również: Dulkiewicz ostro o grafice patriotycznej. Internauci jej nie darowali

Przypomnijmy, że Sylwester Wilk po występie w programie Ninja Warrior uległ wypadkowi i stracił nogę, teraz porusza się o protezie. Celebryta postanowił się jednak nie poddawać i udowadniać dalej, że w niczym mu to nie przeszkodzi. Jednak wysiłek jaki trzeba włożyć w treningi taneczne okazał się zbyt duży i noga odmówiła posłuszeństwa.

„Trafiłem w sobotę do szpitala. Jestem na antybiotyku. Z nogą nieco lepiej, ale nadal jest opuchnięta. Czekam na informacje co dalej” – zaznaczył gwiazdor programu.

Wilk się nie poddaje i chciałby za wszelką cenę wystąpić w następnym odcinku Tańca z Gwiazdami. Trzymamy kciuki, żeby mu się udało.

“Ten występ sporo mnie kosztował. Noga od jakiegoś czasu nie chce współpracować… Do ostatniej chwili nic nie było pewne” – dodał następnie Sylwester Wilk.

Źródło: Pikio

Polecamy także:

Margot ostro zaatakował! Tym razem ostro przesadził

Biedroń zaatakował Trzaskowskiego! Tak ostrych słów nie spodziewał się nikt

Przerażająca przepowiednia Jackowskiego. Wszyscy ucierpią

, , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *