Słodka zemsta na urzędnikach! Tak zapłacił za podatek! Trzeba było zamknąć urząd…

Udostępnij:

Pewien Amerykanin w wyszukany sposób zemścił się na urzędnikach za to, że nikt nie chciał udzielić mu pomocy w urzędzie, zapłacił podatek w jednocentówkach.

Mimo usilnych prób pewien Amerykanin nie uzyskał żadnej pomocy w urzędzie, dlatego zrezygnowany i zniesmaczony postanowił zemścić się na nieskorych do pomocy urzędnikach w bardzo wymyślny sposób. Gdy w urzędzie zobaczyli, co zrobił aż zaniemówili z wrażenia. Jeszcze nikt nie zrobił czegoś takiego. Obywatel USA miał już dosyć odsyłania od okienka do okienka w Urzędzie Departamentu Pojazdów Samochodowych, gdzie chciał zarejestrować swoje samochody.

Czytaj też: To koniec syna Martyniuka? Tak źle jeszcze nie było

Amerykanin zemścił się na urzędnikach, zapłacił podatek w jednocentówkach

Mimo wielu próśb o pomoc urzędnicy tylko odsyłali go od jednego do drugiego nie udzielając żadnych informacji. Na koniec skierowano go na infolinię urzędu, gdzie także nie uzyskał pomocy. Sfrustrowany całą sytuacji postanowił wywrzeć swoistą zemstę na opornych urzędnikach.

Zobacz również: Tuż po “Tańcu z Gwiazdami” w poważnym stanie trafił do szpitala. Nikt nie wiedział

Mężczyzna miał do zapłacenia 3 tysiące dolarów podatków za swoje auta, postanowił więc uiścić opłatę w jednocentówkach. Na teren urzędu wjechało pięć taczek wypełnionych monetami. Znajdowało się w nich 300 tysięcy jednocentówek. Liczenie ich wszystkich zajęło pokaźnej grupie urzędników całe siedem godzin. Złożyli oni na Amerykanina oficjalną skargę za sposób dokonanej zapłaty.

Skarga urzędników trafiła pod obrady sądu, jednak Pan Stanfford nie został ukarany, gdyż prawo nie zabrania płacenia podatków małymi nominałami. Mężczyzna ma jedynie nadzieję, że ta nauczka da opornym urzędnikom do myślenia.

Źródło: Webniusy

Polecamy także:

Masowe kontrole! Wejdą do prywatnych domów i mieszkań. Polacy obawiają się

Jarosław Kaczyński właśnie ogłosił co nastąpi. Wielu Polaków patrzy z przerażeniem

Tragiczne wiadomości dla Polaków. Wielu może się nie udać

, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *