Mazurek zmiażdżył Bońka tym pytaniem! Prezesa PZPN zamurowało

Udostępnij:

Zbigniew Boniek oraz Robert Mazurek spotkali się w Radiu RMF FM. Jednym z tematów dyskusji obu panów były niedawne kontrowersyjne komentarze Zbigniewa Bońka na tematy związane stricte z polityką. Robert Mazurek przypomniał między innymi prezesowi PZPN jego wypowiedź na temat wyborców Andrzeja Dudy w ostatnich wyborach prezydenckich. To wówczas Boniek stwierdził, że prezydent RP zostanie wybrany przez „ludzi z małych miejscowości i z gorszym wykształceniem”. Jakie było tłumaczenie byłego piłkarza?

Czytaj też: Gigantyczna zmiana w szkołach wisi na włosku! Ujawniono plan awaryjny

Zbigniew Boniek oraz Robert Mazurek w RMF FM

Robert Mazurek i Zbigniew Boniek rozmawiali ze sobą na bieżące tematy polityczne, na temat których niedawno głos zabrał przes PZPN. W dyskusji padł między innymi wątek dotyczący jego wypowiedzi na temat wyborców Andrzeja Dudy.

Pan, panie prezesie zabiera głos nie tylko w sprawach piłkarskich. Choćby na Twitterze (…) większość z tego co pan pisze jest o piłce nożnej, ale od czasu do czasu zdarza się panu wypowiedzieć na przykład na temat wyborów prezydenckichpowiedział red. Robert Mazurek, prowadząc dyskusję na tematy polityczne.

Zobacz również: Detektyw Krzysztof R. trafi do więzienia? Usłyszał poważne zarzuty

Ja panu powiem, niech pan nie manipuluje, bo ja tego nie powiedziałembronił się Boniek.

Pan to napisałzauważył Mazurek.

Niech pan przeczyta dobrze, ja powiedziałem inaczej: Trochę jestem zaskoczony, że ponad 70 proc. ludzie, elektoratu jednego człowieka jest ze środowisk wiejskich, środowisk z podstawowym wykształceniem i środowisk osób w wieku emerytalnym, to jest m.in. moja kategoriawyjaśnił prezes PZPN.

Przecież ja nigdzie nie powiedziałem, że to jest złe, ani dobre. Powiedziałem, że jestem trochę zdziwiony — przekonywał prezes PZPN. — Nigdzie nie powiedziałem, że ludzie z podstawowym wykształceniem są gorsi podkreślił.

Zbigniew Boniek oraz Robert Mazurek spotkali się w Radiu RMF FM. Jednym z tematów dyskusji obu panów były niedawne kontrowersyjne...
Zbigniew Boniek oraz Robert Mazurek spotkali się w Radiu RMF FM. Jednym z tematów dyskusji obu panów były niedawne kontrowersyjne…

Źródło: ProPolski

Polecamy także:

Ujawniono ile Cichopek zarabia za jeden program w TVP! Usiądźcie

Oficjalna decyzja Ministerstwa! Dotyczy także milionów Polaków

PILNE: Nowe informacje w sprawie śmierci polskiej dziennikarki

,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *