Kowalewski ostro zaatakował PiS! Padły nikczemne i mocne słowa

Udostępnij:

Krzysztof Kowalewski udzielił wywiadu dla tygodnika “Polityka”, gdzie w bardzo mocnych słowach odniósł się do aktualnego rządu PiS.

Czytaj też: Gigantyczna zmiana w szkołach wisi na włosku! Ujawniono plan awaryjny

W ostatnim czasie nie jest żadną tajemnicą, że środowiska artystyczne i celebryci w przeważającej większości nie przepadają za dzisiejszą władzą. Powodów jest wiele, lecz zdecydowanie przeważają względy ideologiczne nad tymi ekonomicznymi. Dziś do tego grona postanowił się również zapisać aktor – Krzysztof Kowalewski. Artysta mocno skrytykował rząd Prawa i Sprawiedliwości.

Krzysztof Kowalewski udzielił wywiadu dla tygodnika “Polityka” i skrytykował rząd PiS

Spod jednej gwiazdy jest ta i tamta władza. Mentalność mają kropka w kropkę jak ci z PRL, wiem, bo się na tamtych i na tych napatrzyłem. Kurski to jest człowiek mentalnie rodem z Radiokomitetu. Morawiecki to byłby idealny dyrektor zjednoczenia. Ta propaganda sukcesu, te ordynarne kłamstwa: „W tym roku specjalnie nie zrealizowaliśmy planu, żeby w przyszłym móc zrealizować od razu dwa”. No przecież to jest ten język. Te same tanie chwytypowiedział Kowalewski.

Zobacz również: Detektyw Krzysztof R. trafi do więzienia? Usłyszał poważne zarzuty

Dzisiaj czasy są duszne. Nie tyle idziemy ku katastrofie, ile pełzniemy. Ubabrani w tym błocie, którym nas oblepiają. Niby nic się nie dzieje, a jednak czuć, że toniemy w bagnie. W PRL było łatwiej, bo wróg był jasno określony. Z jednej strony oni, z drugiej my. Czerwony kontra reszta świata. […] Przehandlowaliśmy i wolność. Jedni za 14. emeryturę, drudzy za parę stówek. Tanio, ale też towar dla niektórych nie był tak wartościowy, jak myśleliśmy w 1989 r.stwierdził aktor.

Krzysztof Kowalewski udzielił wywiadu dla tygodnika "Polityka", gdzie w bardzo mocnych słowach odniósł się do aktualnego rządu PiS.
Krzysztof Kowalewski udzielił wywiadu dla tygodnika “Polityka”, gdzie w bardzo mocnych słowach odniósł się do aktualnego rządu PiS.

Źródło: ProPolski

Polecamy także:

Ujawniono ile Cichopek zarabia za jeden program w TVP! Usiądźcie

Oficjalna decyzja Ministerstwa! Dotyczy milionów Polaków

PILNE: Nowe informacje w sprawie śmierci polskiej dziennikarki

,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *