Niepokojące wieści o Kaziku. Media właśnie to opublikowały

Udostępnij:

Niepokojące wieści o Kulcie i Kaziku pojawiły się w mediach społecznościowych, czy zbliżająca się niedługo tradycyjna jesienna trasa koncertowa jest zagrożona?

Niepokojące wieści docierają do nas ze strony Kazika i zespołu Kult. Przypomnijmy, że 1 września z występów w formacji zrezygnował jej długoletni współpracownik, saksofonista Tomasz Glazik. Teraz na taki sam krok zdecydował się także jeden z założycieli zespołu, gitarzysta i klawiszowiec Janusz Grudziński. Czy takie straty personalne będą miały wpływ na dalszą działalność Kultu?

Czytaj też: Cejrowski walnął prosto z mostu co myśli o Tusku!To poszło w TVP

Niepokojące wieści o Kulcie i Kaziku, czy trasa koncertowa jest zagrożona?

“Drodzy… niestety spadają na nas kolejne ciosy. Dzisiaj rano Janek Grudziński poinformował zespół o podjęciu decyzji o swoim odejściu z naszej ekipy. ‘Jasiu życzymy Ci jak najlepiej chociaż jest nam niezmiernie przykro z tego powodu. Łudziliśmy się, że może zmienisz swoją decyzję ale niestety stwierdziłeś, że jest ona nieodwołalna. Dziękujemy Ci za dotychczasową współpracę i pozdrawiamy Cię serdecznie” – napisał zespół na swoim oficjalnym profilu na Facebooku.

Zobacz również: Mazurek zmiażdżył Bońka tym pytaniem! Prezesa PZPN zamurowało

To już drugi członek zespołu, który w ostatnim czasie zrezygnował z występów z zespołem. 1 września o swojej rezygnacji poinformował grający w Kulcie od 2003 roku saksofonista Tomasz Glazik. Czy w takim razie zbliżająca się trasa koncertowa zespołu jest zagrożona?

“Mili Moi! W dniu 30.08 po 17 latach pożegnałem się z formacją Kult. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, których spotkałem na tej drodze. Szczególnie fanom których energia niosła mnie w moich najsłabszych ale też najlepszych chwilach. Dziękuję niezawodnej technice, bez której te wszystkie koncerty by zwyczajnie nie były możliwe. To oni powodują że możemy robić to co robimy najlepiej jak umiemy. Są nieodłączną siłą tego wszystkiego i kłaniam się im, szczególnie w tych ciężkich dla tej branży czasach. Całemu zespołowi dzięki za wiele lat fajnych chwil” – napisał wtedy na Facebooku Glazik.

Drodzy… niestety spadają na nas kolejne ciosy…Dzisiaj rano Janek Grudziński poinformował zespół o podjęciu decyzji…

Opublikowany przez Kulta Środa, 9 września 2020

Źródło: Pikio

Polecamy także:

Kowalewski ostro zaatakował PiS! Padły nikczemne i mocne słowa

Joanna Scheuring-Wielgus straci immunitet? Tym razem ma poważne kłopoty

Wałęsa usłyszał wyrok sądu! Puściły mu nerwy. Od tego nie ma odwołania

, , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *