Kolejny cios dla Polski! Właśnie ujawniono jaka będzie zima w tym roku

Udostępnij:

Synoptycy przekazali właśnie jaka będzie w tym roku zima, prognoza pogody nie napawa optymizmem. Wielu Polaków będzie zawiedzionych ich przewidywaniami.

Dopiero rozpoczyna się jesień, ale wielu z nas nie może się już doczekać zimy i tego czy pogoda w tym roku będzie sprzyjająca. Na ten temat postanowili wypowiedzieć się eksperci. Synoptycy nie mają dla nas jednak zbyt dobrych wiadomości. Według nich mimo, że do kalendarzowej zimy jeszcze daleko już niedługo będziemy musieli pożegnać się ze słoneczną pogodą i przygotować się na zimno i słotę.

Czytaj też: Cejrowski walnął prosto z mostu co myśli o Tusku!To poszło w TVP

Synoptycy przekazali jaka będzie w tym roku zima, prognoza pogody nie napawa optymizmem

“Aktualnie nasze prognozy wskazują, że po bardzo ciepłym wrześniu, w październiku i listopadzie możemy mieć do czynienia z odwróceniem sytuacji i blokadami na Atlantyku. To z kolei zwiększa szanse na wcześniejsze pierwsze ataki zimy” – poinformowała Marzena Rabczewska, która prowadzi meteorologicznego bloga.

Zobacz również: Mazurek zmiażdżył Bońka tym pytaniem! Prezesa PZPN zamurowało

Mimo, że ostatnie lata dały nam bardzo łagodne zimy i temperatura nieczęsto spadała poniżej zera, w tym roku może być zupełnie inaczej. Po ciepłym wrześniu, z nad Atlantyku mogą nadejść blokady pogody w październiku i listopadzie, co może spowodować wcześniejsze niż dotychczas ataki zimy. Według Rabczewskiej pierwszych opadów śniegu możemy się już spodziewać za kilka tygodni.

Źródło: Pikio

Polecamy także:

Kowalewski ostro zaatakował PiS! Padły nikczemne i mocne słowa

Joanna Scheuring-Wielgus straci immunitet? Tym razem ma poważne kłopoty

Wałęsa usłyszał wyrok sądu! Puściły mu nerwy. Od tego nie ma odwołania

, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *