Jackowski ostrzega Polaków. Przerażające słowa o premierze

Udostępnij:

Krzysztof Jackowski to przede wszystkim znany jasnowidz z Człuchowa, który w ostatnim czasie wypowiada się na wiele tematów, które są bezpośrednio związane z jego wizjami. Już pewien czas temu Jackowski informował, że w jednej ze swoich wizji zobaczył wojnę, która czeka nas już w drugiej połowie bieżącego roku. Teraz swoją wypowiedź jasnowidz nieco zaktualizował. Dodał, że konflikt wybuchnie w okolicach listopada, a o wszystkim Polki i Polaków poinformuję sam szef rady ministrów.

Czytaj też: Gigantyczna zmiana w szkołach wisi na włosku! Ujawniono plan awaryjny

Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa przewiduje wojnę?

Może się wydarzyć coś takiego, że będzie bardzo poważna wojna- poza Polską ona się zacznie, w listopadzie. Ja nie stawiam tutaj dat, mówiłem wam o tym czasie, to zwróćcie uwagę tak samo nielogicznie wyglądało to jak ja mówiłem “słuchajcie rok 2019 był ostatnim rokiem w miarę normalnym, spokojnym 2020 obedrze nas ze złudzeń, to będzie pierwszy rok czegoś, co w przyszłości nazwiemy wojną na świecie” – mówi Krzysztof Jackowski.

Polaków ma wówczas uspokajać sam premier.

Zobacz również: Detektyw Krzysztof R. trafi do więzienia? Usłyszał poważne zarzuty

Niepokoi mnie to, co poczułem: będzie stał premier i mówił przed kamerą. Czyli te działania na świecie staną się nagle, nie będzie przymiarek, nie będzie czasu. To się wydarzy nagle. Nagle, ale z potężnym impetem- na tyle nagle, ze premier będzie czuł się zobowiązany powiedzieć “zapewniam wszystkich obywateli, że rząd będzie robił wszystko, żeby w Polsce się to nie stało, żeby do Polski to nie doszło”. Jeżeli to by miało sens, to wygląda to bardzo groźnie” – podkreśla Jackowski.

Krzysztof Jackowski to przede wszystkim znany jasnowidz z Człuchowa, który w ostatnim czasie wypowiada się na wiele tematów, które są bezpośrednio związane
Krzysztof Jackowski to przede wszystkim znany jasnowidz z Człuchowa, który w ostatnim czasie wypowiada się na wiele tematów, które są bezpośrednio związane

Źródło: Radio Zet

Polecamy także:

Ujawniono ile Cichopek zarabia za jeden program w TVP! Usiądźcie

Oficjalna decyzja Ministerstwa! Dotyczy także milionów Polaków

PILNE: Nowe informacje także w sprawie śmierci polskiej dziennikarki

, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *