Tyle pieniędzy dostane Szumowski! Porażająca suma

Udostępnij:

Były minister zdrowia Łukasz Szumowski rozpocznie niedługo nową pracę, jego zarobki zwalają z nóg, o jakich kwotach jest mowa?

Jeszcze w sierpniu minister zdrowia Łukasz Szumowski zaskoczył wszystkich swoją decyzją o złożeniu dymisji z zajmowanego przez siebie stanowiska. Jego rezygnacja była całkowicie niespodziewana, tym bardziej, że kraj znajdował się w środku walki z letnią zwyżką zachorowań na koronawirusa. Teraz w wywiadzie dla Super Expressu, były już minister wyznał ile będzie zarabiał w swojej nowej pracy.

Czytaj też: Potwierdzone! Od 16 września nowy zakaz. Obejmuje wszystkich

Były minister zdrowia Łukasz Szumowski rozpocznie nową pracę, jego zarobki zwalają z nóg

Łukasz Szumowski wraca do wykonywania zawodu i rozpocznie niedługo pracę w klinice kardiologii. Sumy na jakie będzie mógł liczyć miesięcznie mogą zwalić z nóg nie jedną osobę. Były minister będzie mógł liczyć na kilkukrotną podwyżkę względem uposażenia jakie otrzymywał gdy pełnił funkcję szefa resortu zdrowia.

Zobacz również: Ministerstwo Zdrowia nie dało rady dłużej tuszować. Prawda ujrzała światło dzienne

“Nie ma co ukrywać, że to, co zarabiałem przed wejściem do rządu, to była kwota większa niż w Ministerstwie Zdrowia, to jest 20-30 tys. zł” – stwierdził w rozmowie z Super Expressem były minister zdrowia Łukasz Szumowski.

Trzeba przyznać, że zarobki w jego nowej pracy faktycznie robią wrażenie, tym bardziej, że jako szef resortu zdrowia zarabiał ok 10 tysięcy złotych miesięcznie.

“Już odwiedziłem Instytut Kardiologii i zacząłem rozmawiać, jak to ma wyglądać, co tam się dzieje” – dodał następnie Szumowski.

Źródło: Pikio

Polecamy także:

Pilne: Jeszcze we wrześniu potężna reforma wchodzi w życie! Media ujawniły plan rządu

Lech Wałęsa oszalał? Polacy w szoku po tym co napisał

Jackowski ostrzega Polaków. Przerażające słowa o premierze

, , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *